2733
2734

چیکار کنم نی نیم یه هفته هست به دنیا اومده شیرم خیلی کمه چی بخورم زیاد بشه تو رو خدا اگه چیزی میدونید بگین چند باری لنقد گرسنه بود مجبور شدم شیر خشک بهش بدم ولی عذاب وجدان گرفتم دیوونه شدم مرتب اشک میریزم و شیر خشک بهش میدم اخه چرا نباید خودم شیر داشته باشم دلم به حال بچم میسوزه چرا باید شیر خشک بی خاصیت رو بخوره 😓😓

آش پر سبزی،تیلیت آبگوشت،سیزیجات همراه غذا،چای کم‌رنگ فراوون

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از داروخانه پودر افزایش شیر بخر فوق‌العاده است

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐

خانمي نوزاد من سه ماهشه 

دو سه هفته اول اتفاقا خوبه همراه شيرمادر شيرخشك بخوره 

چون از زردي هم جلوگيري ميكنه 

براي افزايش شير خودت هم بهترينش 

شيره انگور 

و سوپ جو

و دلستر هست 

بعدشم كه ني ني به شيرخوردن بيفته خود به خود بيشترم ميشه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2738
قرص خاصی نیست بگیرم سریع زیاد بشه

پودرشو بخر،ببخشید اینو میگم به شوهرت بگو محکم سینه هاتو بمکه،واقعا تاثیر داره

از دارخانه شير افزا لاكتودين بخر عاليه

و اينكه تسليم نشو

مدام سينه رو بذار دهنش

خيلي سخته ولي اين مرحله بايد بگذره

تا مك نزنه شير نمياد

بايد انقد مك بزنه تا درست شه

همه كارو زندگيتو بذار كنار

فقط بشين با عشق و ارامش سينتو بذار دهنش

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
پسر

خب سخت شد اکثرن شیرافزاها رازیانه داره برا پسر خوب نیست... از دکتر و داروخونه بپرس ببین پودر گالاکتومید و لیدی میل برا پسر ضرر نداره...

گالاکتومید شیرو زیاد میکنه و لیدمیل هم تقویت میکنه ولی من بعد یه مدت دلپیچه میگرفتم با لیدی میل

2706