2737
2739
عنوان

خانم ها بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 44 پست
شوهرمن اصلاتوکارای خونه کمک نمیکنه ولی یه دخترکوچیک دارم که بیشتروقتا باشوهرم میمونه اونوخوب نگه مید ...

دخالت نمی کنه ! من حالم خوب نیست باور کن زده به سرم از همه چیز همه کس بدم می اد 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم تو قرنطینگی کمک میکنه ولی دخالتم میکنه من ناراحت نمیشم مادرش قبل از عید تو سرکار باشه هرروز ...

خوش به حالت کاملا مشخصه تو براش الویت داری 😔 من ازم حمایت می کنه اما اکر ولش کنم هر روز می خواد زنگ بزنه و هر روز هم مسایل زندگیمونو‌ می خواد بهش بگه اون مادرش هم که نگم برات فوضوووول 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
2728
2738
مادرشوهر منم هرروز زنگ میزنه هروقت گوشی شوهرمو میبینم شماره اونه من عادت کردم

😔مال منم اینطوریه ! فوضوله محله است مال من 

من اصلا براش الویت ندارم اصلا اصلا اول اونا علنا مجلوی من میگه اول بابام ومامانمو دوست دارم بعد تو

😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭

یه هفته پیش خونه مامانش اینا بودیم مامانش داشت منو حرص میداد شوهرم هیچی نگفت منم اومدم خونه انقدر حر ...

بیشعور چی کار کرد !؟؟؟؟؟؟؟ خدا لعنتش کنه 

2706