2703
2553
عنوان

خانم ها بیایید لطفا

201 بازدید | 44 پست

همسر شما تو کارهای خانه کمک می کنه کلافه نمی شید ؟ راهکار بهم می دید !!! تو همه چیز نظر بده هی چک کنه  رو اعصابتون نمی ره ؟

یه سوال دیگه هر چند وقت با خانوادش حرف می زنه !؟ چه مسایلی را به مامان باباش می گه ؟؟؟؟؟؟؟

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

کمک میکنه

نطر میده رو مخم بره داد میزنم😁

تقریبا هرروز با مامانش حرف میزنه. حرفای روزمره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اوایل منم اینجوری بودم حالابعداز۳سال خوب شدم 

همه دوس دارن شوهراشون کارخونه انجام بدن من مینالیدم😁

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوایل منم اینجوری بودم حالابعداز۳سال خوب شدم  همه دوس دارن شوهراشون کارخونه انجام بدن من مینال ...

منم الان اینطوریم می ره رو اعصابم چی کار کردی خوب شدی ؟

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
2456

تو‌قرنطینه که پیشمه زیاد زنگ نمیزنه ،مطمئنم روزایی  که سر کار میره بیشتر میزنه ،کارهم‌میکنه ولی خب خراب کاری هم داره طرف میشوره ولی سینک و همینجوری کفی ول میکنه میره ،دور سینک همه جا خیس ،کلا کار نکنه من راحت ترم ،لباس میدم  پهن کنه بالکن ،بر میگردم میبینم رو شوفاژ  پر لباس ،میگم چرا اینجا  میگه برار زود خشک بشه

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
منم الان اینطوریم می ره رو اعصابم چی کار کردی خوب شدی ؟

هیچی خودموکنترل کردم که سرش دادنزنم 

وگرنه هیییچ کاردیگه ای انجام ندادم 

تازه عروسی؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
تو‌قرنطینه که پیشمه زیاد زنگ نمیزنه ،مطمئنم روزایی  که سر کار میره بیشتر میزنه ،کارهم‌میکنه ولی ...

رو مخند رو مخ 😐

هیچی خودموکنترل کردم که سرش دادنزنم  وگرنه هیییچ کاردیگه ای انجام ندادم  تازه عروسی؟

تازه عروس ! 😔 بعد ۲ سال تازه آمدم سر خونه زندگیم 😔

2714
تازه عروس ! 😔 بعد ۲ سال تازه آمدم سر خونه زندگیم 😔

خب دیگه تازه عروسی😊

طبیعیه چون فکرمیکنی الان جهازت داغون میشه 

منم همینطوربودم

کمک می‌کنه

راجب مسائل مربوط به بچه‌ها و خیلی چیزای دیگه باهم صحبت می‌کنیم اونم نظر میده ولی کلافه نمیشم

باخانوادش هم زیاد صحبت میکنه ولی زیاد در جریان موضوع گفت‌وگو ها نیستم

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
خب دیگه تازه عروسی😊 طبیعیه چون فکرمیکنی الان جهازت داغون میشه  منم همینطوربودم

مال من یک کم فرق داره من پول جهاز را با خودم آوردم مهاجرت کردم وسایل خانه را دوست ندارم همش فکر می کنم همه چیز بهم تحمیل شده قرار شد آن پول را بذاریم رو پول پیش خونه که بتونیم خونه بخریم خونه  که الان به خاطر کرونا رو هواست !!!! خیلی تو این ۶ ماه که اینجام جنگیدم  خیلی اعصابم خورده نمی دونم چی کار کنم . بهش می گم اذیت می کنی می گه من کاری نمی کنم انگار باور نمی کنه دارم داغون می شم . هر طرف که می بینم وسایل کهنه می بینم دارم دیونه می شم ‌همه چیز انگار سلیقه مادرشوهرمه انگار خونه مادرشوهرم نشستم دوست ندارم هیچی را ! 

کمک می‌کنه راجب مسائل مربوط به بچه‌ها و خیلی چیزای دیگه باهم صحبت می‌کنیم اونم نظر میده ولی کلافه ن ...

رو مخت نمی ره از زندگیت حرفی به مادرش بزنه ؟ یا مادرش نظر بده ؟ کاملا روحت سالمه من خیلی روانم بهم ریخته خیلی 

رو مخت نمی ره از زندگیت حرفی به مادرش بزنه ؟ یا مادرش نظر بده ؟ کاملا روحت سالمه من خیلی روانم بهم ر ...

اوایل مادرش هرچی مادرش میپرسید جواب میداد بعد از اون‌بر به من انتقال میداد و این رو مخم بود و بهش گفتم و درست شد

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
اوایل مادرش هرچی مادرش میپرسید جواب میداد بعد از اون‌بر به من انتقال میداد و این رو مخم بود و بهش گف ...

سلامت باشی عزیزم 

2706