2733
2734
عنوان

شلخته بانوهای عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 186 پست
برا شوهرت یه پیشمونی هست با هفت روز یا هفت هفته یا هفت ماه یا هم هفت سال  بچه رو دقیق نمیدونم ...

نکنه شما همونی؟😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
یکی از کاربرا میگفت خونه عمش که زنوشوهر هردو استاد و دمترن خونشون کلی اشغالو ظرفو لباس کفش ریخته همی ...

وای خدای من اینا دیگه کی ان تصورش هم حال بهم زنه 

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکنه شما همونی؟😂😂😂😂

نه عزیزم من عرب نیستم

تسلط بقران هم ندارم چهارقل رو فقط حفظم😀😀😀 

تا حالا هم کسی رو به حضور ندیدم 

اینده وگذشته رو هم فقط خدا میدونه منم فقط چیزی که به دلم بیاد میگم

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
نمیدونم اونا رو اونا با موکل درارتباطن حتما

ن نه اصلا 

می گفت جد اندر جد 

از طرف مادری 

ایه های قران اصلا برامون روشن میشه 

می گفت از ما چند تا خواهر فقط به من رسیده 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
ن نه اصلا  می گفت جد اندر جد  از طرف مادری  ایه های قران اصلا برامون روشن میشه&nbs ...

اره منم زیاد دیدم اینطور 

برا شوهرت یه پیشمونی هست با هفت روز یا هفت هفته یا هفت ماه یا هم هفت سال  بچه رو دقیق نمیدونم ...

یعنی تو یکی از این هفت ها اتفاق میفته؟میدونمپشیمونیش ازچیه،از کار اشتباهی که میخواد بگنه،بایکی هست میخواد کنارم بزنه بره با اون....

اون زنه بنظرت چی درش هست؟ 

خدا نکنه بچه پیش اون بمونه چون نمیخواد بچه رو قطعا میدونم ولی فقط بخاطر من گاهی فشار میاره،

یکی از کاربرا میگفت خونه عمش که زنوشوهر هردو استاد و دمترن خونشون کلی اشغالو ظرفو لباس کفش ریخته همی ...

یا خدا خب شوهره هیچی نمیگه خودش نباید خونه رو تمیز کنه😐

این نیز بگذرد...                                   
نه عزیزم من عرب نیستم تسلط بقران هم ندارم چهارقل رو فقط حفظم😀😀😀  تا حالا هم کسی رو به حضور ...

خانمی عزیزم 

میشه جواب منم بدی 

دوست من چند روزه غیبش زده 

خانمه 

می خوام ببینم انفاق بدی براش افتاده یا نه 

حستون چی می گه ؟

دوباره با من تماس می گیره آیا؟

2738
یعنی تو یکی از این هفت ها اتفاق میفته؟میدونمپشیمونیش ازچیه،از کار اشتباهی که میخواد بگنه،بایکی هست م ...

عزیزم اون زن زیاد باهاش نمیمونه 

خانمی عزیزم  میشه جواب منم بدی  دوست من چند روزه غیبش زده  خانمه  می خوام ...

کسی مانع از زنگ زدنش میشه 

عزیزم اون زن زیاد باهاش نمیمونه 

عشقم نی نی دار شدن منم میگی؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2706