2733
2734
عنوان

مسابقه شعررررر یادت نره..

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 42 پست
سر در هوا دم بر زمین..... من امشب رد دادم متاسفانه 😂

😂😂😂😂

واضحه😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
روی یاهست داری فرکانس منو تو رو میشه برای منم بفرستی 

من و تو اچ دی روی یوتل سته 11304H

ما چون دو تا دیش و قیچی داریم شرمنده من فکر کردم روی یاه سته شک کردم الان روشن کردم دیدن روی یوتل سته 

فرکانسشو بدین چرا رو یک دیش نمیگیره منو تو رو چکار کنم من از قرنطینه و بیکاری دنبال منو تو بودم ک او ...

من روی یوتل ست دارم 11304 H چون دو تا دیش و قیچی داریم اشتباها فکر کردم روی یاه سته 

روی یاه ست دارم من؛ الان تلویزیون خاموشه فردا بیدار شدن بقیه روشن شد میفرستم برات  

عزیزم مرسی یادت نره🤗😍

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
من روی یوتل ست دارم 11304 H چون دو تا دیش و قیچی داریم اشتباها فکر کردم روی یاه سته 

عاره با قیچی ر یوتل ست میگیره فک کردم رو هاتبرد یا یاهست داریش مرسیی خانومیی

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍