2737
2739
عنوان

مسابقه شعررررر یادت نره..

190 بازدید | 42 پست

بیاین یه تیکه از ی اهنگ بگیم

بقیه ادامشو بگن

پایه این؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

خب اولیشو من میگم

انقدرررر دور شدی و مغرور شدی که دیگه کور شدی....

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐

2738
عشقمو نمیبینی تو که میری با خیالت راحت ولی سرنوشتمو نمیبینی

افرین

خب حالا ی شعر بگو

فرکانسشو بدین چرا رو یک دیش نمیگیره منو تو رو چکار کنم من از قرنطینه و بیکاری دنبال منو تو بودم ک اونم وصل نمیشه 

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
عشقمو نمیبینی تو که میری با خیالت راحت ولی سرنوشتمو نمیبینی

سنگ شدی باهمه خاطرات من از وقتی که عاشقت شدم حالمو بدتر کردی

الهی..هرکی ذهنش درگیره آرامش به دلش بنداز و کمکش کن
2706