2733
2739
عنوان

مامانای گل لطفا کمکم میکنید تو این شرایط کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مطالبی که میخام باهتون به اشتراک بزارم  و فکر میکنم بتونه   به مادرها در تصمیم گیری کمک کنه شامل این تیترهاست

بهترین زمان برای شروع غذای جامدSolid food

تفاوتهای تغذیه تکمیلی در ایران با کشورهای اورپایی و امریکایی

بهترین استارتر ها برای تغذیه تکمیلی

نکاتی راجع به  رفلاکس  کولیک   الرژی

نکاتی راجع به کفایت شیر مادر و شیردهی

علل تغییرات مدفوع

معرفی داروهای کولیک و رفلاکس و در کل داروخانه ای که باید مادرها تو خونه داشته باشن بخصوص تو این شرلیط کرونا  و  نحوه گرفتن تب در نوزاد

تفاوت انواع شیرخشکها برای بچه های رفلاکسی  و مبتلا به الرژی

حق و حقوق مادر و کودک توی مراکز بهداشتی که اکثرا ازش بی اطلاع هستند و بخاطر همین مورد سواستفاده  کادر درمان قرار میگیرن اینکه چه پزشک اطفالیو انتخاب کنید و چه توقعاتی ازش داشته باشید

و یکسری توصیه در رابطه با ختنه...

2731
بهترین راه حلت شیرخشک بابیس شیر بز هست دختر جان چرا خودتو اون طفل معصومو اذیت میکتی پزشک اطفالتم ...

سلام عزیزم خیلی تلاش کردیم حتی شیر خشک مخصوص آلرژی برای یک ماهشم گرفتیم ولی نمیخوره شیشه نمیگیره از طعمش بدش میاد

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
ازش ازمایش گرفتن گفتن ب چی حساسیت داره؟

گفتن به سیب زمینی انبه کیوی ماهی گوشت گاوی  حساسیت داره تو شهر خودمونم ی ماه بعد تست پوستی انجام دادم گفتن به انبه کیوی گردو کنجد محصولات گاوی نخود سیب زمینی حساسه دیگه میتونی همه چیز بخوری به غیر اینا ولی همش الکی انگاری من الان سه ماه هست به اونا لب نزدم ولی طفلکم همش اگزمای شدید داره بعد الان دوز بالایی از شربت نئوتادین وستریزین و پماد درم اید استفاده میکنم ولی تاثیری نداره

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
گفتن به سیب زمینی انبه کیوی ماهی گوشت گاوی  حساسیت داره تو شهر خودمونم ی ماه بعد تست پوستی انجا ...

دختر دختر خاله منم اگزما شدید داشت بدنش تا بردن دکتر جواب ازمایششو فرستادن خارج فهمیدن فقط ب گندم حساسیت داره هرچی ک داخلش گندم باشه نون شیرینی ماکارانی شروع کردن درمان و نخوردن گندم 

ما تهرانیم از اصفهان سفارش میدادن ک نون و محصولات جو بخوره در عین حال پماد و دارو خیلی اگزماش شدید بود خون میومد از پوستش 

ولی خداروشکر خوب شد 

جای معتبر ببر پیگیر باش تا بچه ی نازت اذیت نشه 

نمیخورم بخدا خوب شما چیکار کردین چه جوری بودن درمان شدن برا غذا دادن بهشون چی کردین چون پسر من به سی ...

دقیقا اونام حساسیت دارن حتی به خاک هم حساسیت داشتن خیلی سخته یکی ۸سالشه یکی۳اونک هشت سالشه خوب شد دکتر حتی گفته بود دستگیره درخونتون و با اب جوش بشور میگفت حساسیتشون هم غذاییه هم میکروب واینا پماد میزنه خواهرم و هرچن وقت یبلر میبرتشون اب گرم میگه موثره

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
2738