2737
2734

پسرم آلرژی خیلی شدید داره هرچی بخورم الخصوص صورتش چشماش ابرو هاش شروع به پاشیدن میکنن رژیم فوق العاده سخت گرفتم بازم فرقی نکرد در حالی براش تست پوستی و آزمایش انجام دادم و الان سه ماه من اون مواد غذایی رو استفاده نمیکنم چون فرق نکرد سه هفته کامل فقط برنج و مرغ خوردم ولی بازم تمام بدنش کهیر میزنه الان هفت ماهش من چی بهش بدم دارم دیونه میشم به کمکتون نیاز دارم دارو و پماد فروان کورتون دار استفاده میکنه ولی اصلا فرق نمیکنه فقط میخوابه ی خورده بهتر میشه

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم

شماتعصب بیجایی روک خیلی ازمادرادارن بزارکناربش شیرخشک مخصوص الرژی بده بچت خوب میشهبرامادریک الرژی سخت داره بچش بهترین گزینه شیرخشک مخصوص هست وگرنه حالاحالاهادرگیری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترنجبین رو تو آب جوش دم کن یکم نبات بریز یکم لعاب دادو خنک شدچند تا قاشق بده بخوره شاید خیلی طبعش گرمه

اگه هندوانه گیر می آمد و میخوردی هم خیلی خوب بود

ماست و خیار هم بخور ببین چی میشه

حتی رو پوستش پوست خیار هم میتونی بذاری

2738
ببرش مرکز الرژی اونجا تست بگیرن و دقیق معلوم بشه چرا و از‌چیه

بردمش تهران کلینیک فوق تخصصی آلرژی ولی جوابش به درد من نخورد

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
عزیزم دقیقا ما ابجیا هممون کهیر داریم و الرژی ب بچمونم میدیم بچه های ابجیمتا سه سالگیشون اینجوری بود ...

چشمشونو کهیر میگرفت سعی کن موز کیوی بادمجون و کلا چیزای ک تخم ریز داره نخور پماد جواب نمیده؟

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
شماتعصب بیجایی روک خیلی ازمادرادارن بزارکناربش شیرخشک مخصوص الرژی بده بچت خوب میشهبرامادریک الرژی سخ ...

عزیز دلم الان ی ماهه از هر راهی که میریم شیشه نمیگیره شیر خشک نمیخوره کلا کلافه ایم

من خودم شیر خودم رو فقط دادم و رژیم گرفتم ولی با رژیم علائم دختر من از بین رفت، وقتی رژیمتون بعد این همه وقت نتیجه ای نداشته رهاش کن شیر خشک بده. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706