2737
2739
عنوان

بیایید بگید با کرونا چه مشکلاتی واستون ایجاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 96 پست

وقت دندون پزشکی داشتم اوضاع دندونام خراب واسه پسرمم وقت گرفته بودم دندون پزشکی بیشتر نگران اونم،شوهرم سر کار نمیره دوقرون پس انداز داشتیم اونم داریم میخوریم،روزای تکراری و کسل کننده این بیشتر از همه چیز عذاب آوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داروی افسردگی و وسواس که گذاشته بودم کنار مجبور شدم دوباره استفاده کنم دستام داغونه قرمز شده و میسوزه دلم برا خانوادم تنگ شده وزنم رفته بالا و احساس میکنم شکمم بزرگ شده عاشق پیاده رویم که نمیتونم برم کلا اعصاب ندارم دیگه همش میگم ببخش خدایا که ناشکر بودم😢

این نیز بگذرد...                                   
2742
خوش ب حالت چطور؟

کارم تعطیل شده باشگاهمون تعطیل شده

شوهرم بیشتر خونه اس باهمدیکه میریم باشگاه اگه تنها باشه

تایم ازادم بیشتر شد

یه مدت خیلی سرم شلوغ بود

به یکم استراحت نیاز داشتم

تا قدر همیشه سرگرم بودنو بیشتر بدونم

یعنی نگاهم مثبته

I am a queen because I have a cute mad king
دندون درد میکنه کهیر زدم نمیتونم بدم دکتر کاردرمانی پسرم من تعطیله عید رو هم تنها سپری کردیم

برای کهیر که میزنی اگه از گرمیجاته عرق کاسنی و شاتره رو قاطی کن دونوبت بخور خوب میشه به مدت دوماه هر روز

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏

واکسن از کرونا خیلییییی مهمتره

کرونا بگیریم شاید سالم بمونیم.

اما اون‌بیماریهایی که واکسنا جلوگیری میکنن اگه خدای نکرده بچه هامون بگیرن وحشتناکه..تا آخر عمر بدبخت میشیم

خدای مهربونم دوستت دارم
2740

شوهرم بیکار شد 😭خودم حقوقم نصف شد 😔کلا نا امید و نگران از اینده همش گریه میکنم پس انداز نداریم تو خونه هم چیزهایی که داریم در حال تموم شدنه کار منم فعلا روهواست که بعد تعطیلات صاحبکارم برگرده به کاریا نه😥

محتاجم به دعا
2706