2733
2734
عنوان

بچه ها صبام دارم به عشقم میرسم بعد ۶سال ،عکس گل خواستگاری میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3032 بازدید | 192 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاااا دیشب توو تاپیکت عکستو دیدم خوشگل خانوم مبارکههههه 😍😍😍

مرسی قربونت برم عزیزم 😍😘🥰

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟
گذاشتم عزیزم 

نازی 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731

برامنم دعاکن به عشقم برسم

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕
خوشبخت بشی عزیزم من که ده ساله خیری ندیدم از شوهر جز خیانت و کلک 😒

جدی؟چقدر بد 😭

مرسی از همه 😍❤️😘🙏🏼چشم ایشا... همه عاشقا بهم برسن من که دل تو دلم نیست 😭😭😭

2738
بله برون نشد چرا ناراحتی گلم

این بیماری اومد موندیم پا در هوا😭

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
هیچوقت نپرسیدم عزیزم بنظرم شمام چیزی نگی بهتره

عزیزم اخه گفته خودت انتخاب کن من نمیخوام خیلی گرون شه اخه 😔

این بیماری اومد موندیم پا در هوا😭

مام بله برونمون لغو شد بخاطر محرم عقدمون عموم مرد عیری هم کرونا اومد اشکالی نداره جون دلم بقول نامزدم مهم اینه به خودمون خوش گذشته

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

خوشبخت بشید عزیزم

منم ای کاش  یه روزی تاپیک بزنم به عشقم رسیدم ولیییی......

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم