2737
2734
عنوان

من دلم نی نی میخواد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 99 پست

بچه ها  برا همتون  دعا مکنم  تازودتر  بچه دار شین  بحق  حضرت  عباس۱۰۰ تا  صلوات  میفرستم  التماس  دعا  شمام  دعا کنید  خونه  دارربشم  و رسمی بشم  

فقط حیدر امیرالمومنین است
منم 8 ساله که منتظرم😢

تولدت مبارک عزیزم آرزوهات خاطره شن💞😊

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه هفته هست ناخواسته باردارم می‌خوام بندازم .تو این یه هفته همش میگم چرا خدا ب اونی ک التماسشو می ...

ناشکری نکن بگوخداخواسته چون اونهای که اینجوری یه دفعه ای میان همه روزی بیشتری باخودشون میارن هم برکت وشادی ناراحت نباش عزیزم یه روزاین حرف من یادت میادوقتی باتمام وجودبوسش میکنی

چرا همش صبررررر؟ هر چی خواستم فقط گفتن صبررر من کاسه ی صبرم کوچیکه نمیتونم😭

یه چیزی بهت بگم‌ شاید کمی آرومت کنه

برای هر چیزی ک ازش محرومی کم طاقتی نکن،خیر و صلاحت توشه...یوقتایی ادم یه چیزی رو ب زور از خدا میخواد ،خدا هم بهش میده و میگه بفرما خودت خواستی ولی...

2731
من یه هفته هست ناخواسته باردارم می‌خوام بندازم .تو این یه هفته همش میگم چرا خدا ب اونی ک التماسشو می ...

این کار رونکن بچه هدیه ی خداس هدیه شو پس نده

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2740
منم میخوام دلم اب شد دیگه😭

😭😭😭😭😭

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

شما متولد ۷۷ هستی ؟

اگ بخوای اینجوری بی صبرانه بری جلو خیلی اذیت میشی بیخیالش شو و بذار خدا برات رقم بزنه بسپار ب خود خدا

خدایا شکرت😍 که لایق شدم بارداری رو تجربه کنم کاش لایق مادر شدن هم باشم❤
بچه ها  برا همتون  دعا مکنم  تازودتر  بچه دار شین  بحق  حضرت  عبا ...

ممنون از لطفت عزیزم انشالله هر چ زودتر ب مراد دلت بررسی🙏

این کار رونکن بچه هدیه ی خداس هدیه شو پس نده

شرایط نگهداریشو ندارم بی پولی و هزار تا مشکل .یه بار با قرص سایتوتک برای سقط اقدام کردم دو روز پیش ولی چون سنش کم بود نیفتاد الان میگن چون از این قرص استفاده کردم احتمال عقب موندگیش هست