2733
2734
عنوان

انتخاب رشته

254 بازدید | 38 پست

دخترم امسال داره میره دهم 

میخواد بره انسانی رشته روانشناسی بخونه در دانشگاه

البته من خودم کسایی رو دیدم در اقوام ک روانشناسی خوندن و بازار کار ندارن

معدلشم خوبه (19.93) علاقه ای به تجربی نداره 

حالا به نظرتون کار هست برای رشته انسانی؟! 

همه چیز بستگی به خودش داره بزارین بره دنبال علاقش

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مادر عزیز بزار هر رشتع ای ک بهش علاقع دار بره چون ب پشیمونی بعدش اصلا نمی ارزه ،تجربی انسانی ریاضی وووو

هیچ فرقی ندار معم اینع تو کارش موفق باش 

خیلی از روانشناسا هستن ک کارشون عالیع 

شما میتونی ی پزشکم ببینید ک تو زمینه شغلیش شاید خیلی رو ب پایین باش 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اره عزیزم من خودم انسانی خوندم روانشناسیو هم اگه تا اخر بتونه ادامه بده عالیه مخصوصا بالینی میتونه مطب بزنه برا خودش درس سختی هم نیس اگه هم روانشناسی نشد میتونه مشاوره بخونه که مثل روانشناسیه و مثلا تو مدارس بشه مشاور

برا انسانی فقط رشته فرهنگیان خوبه حالا شاید رشته های دیگ اییم باشه ولی این خیلی بازار کارداره 

اصلا مجبورش نکنین تجربی یاهررشته ک خودش علاقه نداره بره

من رشته تجربی بود ولی تجربی دوست نداشتم بااینک انتخاب خودمم بود ولی اخرش کنکور انسانی دادم 

بی عشق جهان یعنی یک چرخش بی معنی❤
2706