2737
2739
عنوان

دختر یکی از فامیلامون فوت کرده😢

2932 بازدید | 123 پست

طفلی قرار بود ۱۲ فروردین عروسی کنه که به خاطر کرونا کنسل شده بود. سه چار روز پیش تصمیم میگیره بره جهیزیشو کامل بچینه تو خونش تا بعد از این مسائل راحت بره خونش. میخواسته خونه رو ضدعفونی کنه. الکل صنعتی میگیره و میریزه کف خونه و با دست میکشه تو الکل. حالش بد میشه. شوهرش میبرتش بیمارستان. چند ساعت بعد میره تو کما و امروز صبح تموم میکنه. ۲۸ سالش بود تازه. بیچاره مامانش... حتی کسی نمیتونه بره پیششون برا تسلیت😢 از صبح واقعا ناراحتم براشون.

من خودمم نمیدونستم جذب الکل از طریق پوست هم میتونه کشنده باشه. فکر میکردم فقط خوردنش خطرناکه. گفتم اینجا بگم شاید کسه دیگه ای هم ندونه

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭الهی بمیرم 

خیلی ناراحت شدممممم‍😭😭😭😭😭😭😭😭 خدا ب خانواد اش صبر بده و خدا بیامرزه‍

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
واقعا خطرناکه؟؟؟؟؟؟ همسرم همس با الکل دستشو ضدعفونی میکنه

الکل صنعتی خطرناکه

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2706