2737
2739
عنوان

کمک😢خیلی استرس دارم دوباره برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 51 پست
چرا عاقل کند کاری ک باز اید به کنعان غم مخور.خو چرا دوس پسر عن میگیرین واقعا اگ عکسی چیزی با هم نگرف ...

نه از اول تا آخر فقط دوتا عکس از خودم براش فرستادم...دیگه هیچ کاری باهم نکردیم..اینقدر خوب بود یهو اون روی خودشو نشون داد 

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

عزیزم .اگه ادامه دادیااذیت کردهرپبامی دادکه توش تهدیدیاتوهین بودنگه داربروکلانتری مطرح کن وبخواه تعهدبگیرن .البته اگه بخوای بری دادسراوبخوای شکایت کنی بایدشاهدداشته باشی که بهترخونواده رودرجریان بزاری اگرم باخونواده راحت نیستی بادوستی فامیلی کسی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه از اول تا آخر فقط دوتا عکس از خودم براش فرستادم...دیگه هیچ کاری باهم نکردیم..اینقدر خوب بود یهو ا ...

خو بیخیال اگ عکساتو نشون بابات یا عموت داد بگو رو پروفایلم بوده ذخیرش کرد بابا پسرا فقط تهدید بلدن وگرنه تخم همچین چیزایو ندارن نترس بابا حالا بذار ی خاطره ای ا خودم برات تعریف کنم قبلا ک اینستا داشتم ی نفری تو روستای بابام اینا اشنا بود و مارو میشناخت و میگف میخامتو سیمکارتم سوخت پول برام انتقال داد گف هم بسته بخر هم سیمکارت بگیر بعد یارو خیلی *ک ص خ ل بود 

بلاکش کردم با ی پیج دیگه گف شماره باباتو پیدا میکنم بهش زنگ میزنم بعد خودم زنگ زدم الکی گفتم واسا بابام دیشمه گوشیو بهش بدم بگم مزاحمم شدی دیگ رفت و بر نگشت اووو قضیه مال چندسال پیشه الان شوهر دارم😜😋😘

2731
خو بیخیال اگ عکساتو نشون بابات یا عموت داد بگو رو پروفایلم بوده ذخیرش کرد بابا پسرا فقط تهدید بلدن و ...

وای عزیزم خدا کنه این مورد من هم ختم بخیر شه..من حس میکنم یکی داره گزارش تک تک کاراموبهس میده..شمارمم یه آشنا بهش داده مطمعنم😢

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
خططو عوض کن بعد ب اکثر اطرافیانت نده

بعدش اینه ک چند تا دوست صمیمیم از رابطه من و این پسره خبر داشتن مطمعنم کار هموناس ولی نمیدونم کدوم..نمیشه ک شماره جدیدمو ندم بهشون اخه خیلی نزدیکن بهم ناراحت میشن😔☹

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2740

سلام ..نگران نباشید شیلا خانوم ... این افراد رو جدی نگیرید فقط دیگه اصلا کاری بهش نداشته باشید و نه جوابش رو بدین و نه یه کلمه حرف باهاش بزنید .. هک تلگرام و واتس اپ ساده نیست ..اگه خودتون به اشتباه اطلاعات دست کسی ندین محاله کسی بتونه وارد تلگرام و یا واتس شما بشه.. عکس کیک هم که نذاشتین  

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
سلام ..نگران نباشید شیلا خانوم ... این افراد رو جدی نگیرید فقط دیگه اصلا کاری بهش نداشته باشید و نه ...

سلام آقا کامران خوبی.آره بلاکش کردم کلی بد و بیراه بهم قبلناگفت شخصیتموخورد کرد نمیدونم با چه رویی برگشته.دیگه گولشونمیخورم.سیمکارتمم عوض میکنم تا برا همیشه از شرش خلاص شم☹😞دیشب میخاستم بزارم عکسو این یارو اعصابم و خراب کرد نتونستم...الان میزارم😊

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
سلام ..نگران نباشید شیلا خانوم ... این افراد رو جدی نگیرید فقط دیگه اصلا کاری بهش نداشته باشید و نه ...

خودم پزه😅😌البته یکمم کمکم کردن..فقط پایینش یکم له شد☹

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
خودم پزه😅😌البته یکمم کمکم کردن..فقط پایینش یکم له شد☹

به به خیلی هم عالی شده..قشنگ تزئینش کردین ... از تو عکس هم خوشمزه بنظر میاد  .. مبارک باشه 

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2706