2737
2739
عنوان

کمک😢خیلی استرس دارم دوباره برگشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 51 پست
تلگرام چی الان ک دلیت زدم هم میتونه هکش کنه؟😢😢

تلگرامی که فعال نباشه که نمیشه هک کرد تا اونجا که میدونم،نگرلن نباش اصلااا،ازین موردا و ازین آدما بدتر برا خیلیا پیش اومده نمیتونه کاری کنه،نگران هک نباش چون نمیتونه

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
چرا جدا شدی؟ 

چند سال قبل تو اینستا چتهامو با چند تا پسر دیده بود ماونارو دیده بود گفته تو بمن خیانت کردی😑درحالی ک اونا مال خیلی وقت پیش بود الان فقط و فقط با خودش بودم

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلگرامی که فعال نباشه که نمیشه هک کرد تا اونجا که میدونم،نگرلن نباش اصلااا،ازین موردا و ازین آدما بد ...

وای پس چطور اینهمه خانوم میان تاپیک میزنن میگن تلگرام شوهرامونو هک کردیم پیاماشودیدیم

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2728

چرا عاقل کند کاری ک باز اید به کنعان غم مخور.خو چرا دوس پسر عن میگیرین واقعا اگ عکسی چیزی با هم نگرفتین و باهم تو خونه نبودین بیخیال بابا اگ دیدی ولت نکرد ب مامانت بگو یا شکایت کن

چند سال قبل تو اینستا چتهامو با چند تا پسر دیده بود ماونارو دیده بود گفته تو بمن خیانت کردی😑درحالی ...

پس همون بهتر که جدا شدی ان شاالله که به صلاحته

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓
وای پس چطور اینهمه خانوم میان تاپیک میزنن میگن تلگرام شوهرامونو هک کردیم پیاماشودیدیم

خوب اونا دارن با تلگرامشون کار میکنن و فعاله،اگر دلیت اکانت زدی که از دسترس خارجه،فقط یه گزینه میمونه، گوشیت بیفته دستش،تلگرامو نصب کنه و پیاماتو بازیابی کنه که بازم دستش نمیفته😕 

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2740
خانم هایی که هی من میگم وارد دوستی و حواشی اون نشید نمی ارزه منو متهم به ذهن بسته میکنید الان کجایید ...

وای پشت دستم و داغ کردم از این غلطا نکنم..اولین و آخری همین احمق بود😔

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

عزیزم نمیخواد پشت دستتو داغ کنی و دوست نشی دوستی جزئی از زندگیه فقط یکم بیشتر تو انتخابت دقت کن

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون
واااای خب خداروشکر😍😍😍

آره عزیزم نگران نباش،اینجور موقع ها ذکر یا ستار العیوب زیاد بگو اگر اعتقاد داری،موثره و استرسم نداشته باش😘❤

چی بگم من تجربه ای ندارم از دوستانی که افتخارشون اینجا ردیف کردن تعداد دوست پسراشونه راهنمایی بگیر 

عزیزم نمیخواد پشت دستتو داغ کنی و دوست نشی دوستی جزئی از زندگیه فقط یکم بیشتر تو انتخابت دقت کن

برام تجربه های خیلی تلخی به همراه داشت..ترجیح میدم از این ب بعد تنها باشم تا اینکه با یه نفر دوست😞

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2706