2703
2553
عنوان

کمک😢خیلی استرس دارم دوباره برگشته

1170 بازدید | 51 پست

...یکماهه ک با دوس پسر عوضیم کات کردم.بناب دلایلی کلی هم تهدید کرد ک تو فک کردی دستم بهت نمیرسه درحالی ک من عموت و باباتم میشناسم.. منم بلاکش کردم برای همیشه .فقط شماره همراه اولم رو داشته و شماره ایرانسلم که باهاش تل و وات س اپ دارم رو نداشته هیچوقت...الان من بخاطر اون پیجمو اینارو عوض کردم ک پیدام نکنه...شمارش روهم بلاک کردم..ولی به کل یادم رفت پاکش کنم تا از مخاطبین حذف شه...الان رفتم تو وات یهو دیدم استوریمودیده..یخ کرد بدنم..با خودم‌گفتم یا خدا شمارمو از کجا اورده کی داده بهش.از این بیشتر شوک زده شدم..بهش گفتم کدوم عوضی شماره منو بهت داده جواب نداد..حالم خیلی بده دست از سرم نمیداره چرا😭بخاطرش سیمکارتمم میخام بسوزونم یه خط جدید بگیرم...میترسم هکم کنه ..همین امشب هم از تلگرام دلیت زدم

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچ کاری نمیکنه. فقط تهدید الکی میکنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

چرا ازش میترسی

من پسره گفت میام به بابات میگم گفتم گوشی قطع نکن خودم الان میدم‌بابام گفتم بابا گوشی کارت داره دیدم قطع کرد🤣🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2714
دوستان شما جای من نیستین خیلی استرس دارم یه کاری نکنه😢هک نکنه واتس اپمو

اگر نگرانیت برا واتساپه فقط که واتساپ چند مرحله رمز گذاری شده و غیر قابل هک شدنه

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
2706