2733
2734
عنوان

مک بوک

787 بازدید | 38 پست

کیا مک بوک ( لپ تاپ اپل) دارن 

یه لحظه بیان 

مرد هستم <--یه انسان احمق از جنگ و بیماری برای کشور خطرناک تر است من Shay_Patrickcormac سابق هستم May the Father of Understanding Guide us all 
بفرمایید

شما ایران هستید نه ؟ 

اگه هستید میشه بگید نرم افزار کرک شده هست براش یا باید خرید 

مرد هستم <--یه انسان احمق از جنگ و بیماری برای کشور خطرناک تر است من Shay_Patrickcormac سابق هستم May the Father of Understanding Guide us all 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ایران هستید نه ؟  اگه هستید میشه بگید نرم افزار کرک شده هست براش یا باید خرید

نه ایران نیستم. نرم افزار کرک شده منظورتون چیه؟ چه چیزی دقیقا مد نظرتونه؟

آقا هستم 🍁 WLF
2728
نه ایران نیستم. نرم افزار کرک شده منظورتون چیه؟ چه چیزی دقیقا مد نظرتونه؟

نرم افزار غیر قانونی 

قفل شکسته 

بدون پول 

مثل فتوشاپ 

میدونم منظور از کرک چیه   منظورم همین اسم نرم افزار بود.

ممکنه با وارد کردن یک سریال نامبر بتونید نرم افزار رو رجیستر کنید. مثلا برای فوتوشاپ من این رو پیدا کردم:‌https://soft98.ir/software/pic-tools/3153-ps-2020.html

آقا هستم 🍁 WLF
بفرمایید

تو ایران به نرم افزار پول License نمی دن  

میدونم منظور از کرک چیه   منظورم همین اسم نرم افزار بود. ممکنه با وارد کردن یک سریال نامبر ب ...

پس پیدا میشه نه ؟‌

بازی چطور 

اطلاع دارید 

2738

از بازی کردن من دیگه گذشته   ولی اونم احتمالا بتونید پیدا کنید. معمولا فایل های قابل نصب در مک او اس فایلهای .dmg هستند. برای فعال کردنشون هم احتمالا میشه با وارد کردن شماره سریال کار رو راه انداخت.

آقا هستم 🍁 WLF
میدونم منظور از کرک چیه   منظورم همین اسم نرم افزار بود. ممکنه با وارد کردن یک سریال نامبر ب ...

ببخشید راست میگن نقض کپی رایت تو خارج مجازات سنگینی داره و نباید کامپیوتر رو به اینترنت وصل کرد 

ببخشید راست میگن نقض کپی رایت تو خارج مجازات سنگینی داره و نباید کامپیوتر رو به اینترنت وصل کرد  ...

مجازاتش سنگینه ولی اینطورم نیست که نشه کامپیوتر رو به اینترنت وصل کرد.

آقا هستم 🍁 WLF
مجازاتش سنگینه ولی اینطورم نیست که نشه کامپیوتر رو به اینترنت وصل کرد.

پس از کجا متوجه میشن 

اگه اینترنت باشه نمی فهمن 

در چه صورتی متوجه نمیشن