2733
2739
عنوان

مک بوک

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 38 پست
من خیلی دوست دارم تو مایکروسافت استخدام شم 

ان شاالله. تلاش کنید بهش می رسید. من ولی از این شرکتهای بزرگ اصلا خوشم نمیاد، سیستم کاریشون خیلی روی اعصابمه.

آقا هستم 🍁 WLF

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما همونی هستید که من با شما توی اون تاپیک گواهی سلامت صحبت کردم؟

بله 

مرد هستم <--یه انسان احمق از جنگ و بیماری برای کشور خطرناک تر است من Shay_Patrickcormac سابق هستم May the Father of Understanding Guide us all 
2728
آها درسته  از ملاقات دوباره باهاتون خوشبختم  درخواست دوستی دادید...امری داشتید؟

نه 

ولی خب شما انسان با فرهنگی هستین 

خواستم تو لیست دوستانم باشید 

اگه اشکالی داره میتونید رد کنید

مرد هستم <--یه انسان احمق از جنگ و بیماری برای کشور خطرناک تر است من Shay_Patrickcormac سابق هستم May the Father of Understanding Guide us all 
ممنون شما لطف دارید  نه مسئله ای نیست . همه انسان هستند. چه زن و چه مرد

ممنونم از اعتمادتون 

ممنونم از اعتمادتون 

خواهش میکنم 🌹 

من پذیرش رو زدم نمی‌دونم براتون اومد یا نه 

به هر حال اگه صحبتی داشتید یا چیزی میخواستید عرض کنید میتونید پیام بدید برای من مسئله ای نیست 

بهتون اعتماد دارم

2740
خواهش میکنم 🌹  من پذیرش رو زدم نمی‌دونم براتون اومد یا نه  به هر حال اگه صحبتی داشتی ...

مرسی ممنون 

پیام دادم بی زحمت میخونید