2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو سن دوازده سالگی از سر نادانی و بچگی کاری کردم که باعث شد بعدها تاوان سنگینی بدم و تا آخر عمر خودم و نمیبخشم . باعث شد از لحاظ  روحی خیلی ضربه بخورم .البته شکر خدا الان خیلی زندگی خوب و آرومی دارم ولی حیف که نوجوانی ام خاطرش خراب شد 😢😢

2728

چند شیگب پیش یه خانمی تاپیک زد گفت بهم فیلم معرفی کنید که صحنه زیاد داشته باشه، من بهش تذکر دادم، سه صفحه فحش وناسزا بهم گفت، غذاب وجدان دارم چرا باش هم کلام شدم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
الهی دورت بگردم  ان شاالله به حق نفست دامن منم سبز بشه و تو خوشبختی غرق بشی

😘🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2740
واقعا پشیمونی؟ چرا؟ من خیلی دو دلم برای بچه دار شدن

چون حس میکنم ساپورت کردن بچه...تربیت کردن یه انسان درست...واقعا سخته...اونم تو جامعه ای که م

تکلیف فردامون معلوم نیست حتی نمیتونیم واسه چند سال آینده بچه هامون برنامه ریزی کنیم 

چون حس میکنم ساپورت کردن بچه...تربیت کردن یه انسان درست...واقعا سخته...اونم تو جامعه ای که م تکلیف ...

بخدا منم از همین می ترسم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
عجیب نیس سیاست ی ادم و نشون‌میده وگرنه زندگیمون سرپا نبود شوهرم‌عاقامه من استبا انجام دادم دلیل بر ب ...

الان حاله خودت خوبه؟ ببخشيد ميپرسم

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
یسال میگزره بلی خوبم  فقع عداب وجدان خاطرات گذشته یکم‌اذیتم‌میکنه ولی تو زندگی خداروشکر مشگلی ن ...

خداروشكر عزيزم.اوني كه باهاش بوديو دوسش داشتي يا همينجوري باهاش بودي؟ ببخش ميپرسم.يكي از نزديكام مثله توعه شرايطش ميخوام بدونم كاري از دستم بر مياد واسش يا نه

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
خداروشكر عزيزم.اوني كه باهاش بوديو دوسش داشتي يا همينجوري باهاش بودي؟ ببخش ميپرسم.يكي از نزديكام مثل ...

دوسش داشتم و دارم واقعا سعی میکنم فک نکنم ولی دس خودم نی این اوج کثافته ولی دارم ولی هرگز دیگ بهش پیام نمیدم‌چون ۴ سال بازیش دادم و پسره فک میکرد مجردم ابروم رفت وقتی شوهرم بش گف زنمه بگزریم دیگ گدشت ادما تاوان اشتبا و میدن شاید حس منم تاوان اشتباهمه