2737
2734
دوسش داشتم و دارم واقعا سعی میکنم فک نکنم ولی دس خودم نی این اوج کثافته ولی دارم ولی هرگز دیگ بهش پی ...

عزيز دلم ميدونم چي ميگي.كاملا دركت ميكنم.منم عزيز ترين كسم تو همين شرايطه.با شوهرش اختلاف داشتن شديد و ميخواس جدا شه،اونم عاشق  يه پسره شده بود وحشتناك.ولي پسره ميدونس متاهله.يسال باهم بودن.بعدش شوهرش فهميد و اينا ديگه باهم ارتباطي نداشتن از ترس .الانم ميترسه ديگه حتي حرفي از جدايي بزنه چون شوهرش ميدونه اين چكار كرده،اما اين دختر بعد از ٨،٩ ماه كه گذشته با اينكه ميدونه پسره از همون روز اول رفته پي زندگيو خوش گذرونيش بازم عاشقشه.حرفاشو فقط بمن ميزنه.منم وقتي ذره ذره اب شدنشو ميبينم و كاري از دستم بر نمياد خيلي اذيت ميشم.يه دختر فوقالعاده زيبا و خوش هيكل.با اخلاق عالي.تحصيلكرده.وضع ماليم عالي.من ميبينمش كه داره نابود ميشه واقعا

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوسش داشتم و دارم واقعا سعی میکنم فک نکنم ولی دس خودم نی این اوج کثافته ولی دارم ولی هرگز دیگ بهش پی ...

اميدوارم قلبت اروم بگيره و زندگي روي خوش بهت نشون بده.ببخش اگه باعث شدم اين خاطرات تلخ بهت يادآوري شه❤️🙏🏼

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏