2737
2734

از شوهرم دارم طلاق میگیرم یه دختر ۸ ماهه دارم البته خودش داره طلاق میده یه ادم بی مسولیته الان ۵ ماهه خونه پدرمم فقط از طریق موبایل بچشو میبینه حضانت بچه رو هم به من داده خرج بچه رو هم بعد طلاق نمیده میگه دوستون دارم ولی چون نمیتونم خرجتونو بدم طلاقت میدم میخوام بعد طلاق سیم کارتمو عوض کنم گم و گور بشم بچه رو نشونش ندم به نظرتون قبل عوض کردن سیم کارت پیامی براش بذارم که ما رفتیم برای همیشه دیگه دستت به ما نمیرسه

تعداد رای : 12
نظرسنجی
۱
4
33%
۲
3
25%
۳
2
16%
۴
3
25%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بخاطرخرجی ندادن طلاقت میده؟😱

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

خدا به دلت آرامش بده

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

نه همچین پیامی نده

یا نظر اون عوض میشه 

یا نظر تو عوض میشه 

یا با این پیام میتونه بدها ازت شکایت کنه که مانع دیدارش با بچه شدی

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.