2733
2734
عنوان

انقدر از خیانت گفتین که از عقدم دارم کم کم پشیمون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 76 پست
آخه با کلی سختی داریم به هم می رسیم بعد از این همه سال که خانواده ام مخالف بودن

به هم رسیدنتونوجشن بگیر این فکراروول کن همه ما زنا این ترسو داریم ولی باید بیخیالش شیم منم همیشه این ترسو دارم همیشه

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم
رمز گوشیم و رمز گوشیش تاریخ تولد دوتامونه. رمز پیج اینستاش رو هم دارم. هیچ خطایی ازش ندیدم خوب نیست ...

من ی مدت مث تو بودم ! مرد کلافه میشه ی جایی میبُره..بنظرم واسه همدیگه حریم بذارین ارزش قائل شین اعتماد داشته باشین..نذار مَردِت حس کنه بی اعتمادی

رها بذارش...زیاد جلوشو بگیری عقده ای میشه فک میکنه چخبره از عمد میره اون سمت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
جسارتا شما با این طرز فکر هیچوقت ازدواج نکنید

آخه شما جای من نیستین. این آقا رو خودم انتخاب کردم با وجود مخالفت خانواده ها. اگه چنین چیزی اتفاق بیافته هیچ کس کمکم نمی کنه که خدایی نکرده برگردم خونه ی پدرم مبگن انتخاب خودت بود

2738
معلومه که ممکنه ..بعد 30 سال زندگی هست ..دیگه وای به حال 8 سال  بعدم دوماه که خوبه ما کیس 3 رو ...

نخیر اون ادم حتما ادم خوبی نبوده اصلنم ربطی به مدت زمان رابطه نداره ، لطفا ته دل همدیگه رو خالی نکنین این دختر ممکنه بره رابطشو بهم بزنه و بعدا پشیمون بشه

مردهایی هم هستن که هیچوقت خیانت نکردن و نمیکنن .

باید زندگی کرد .با توکل به خدا .سعی در گرم کردن کانون خانواده .هشیار بود ولی شکاک نبود .

کی می‌دونه چقدر عمر میخواییم کنیم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

عزیزم احتمال هر چیزی هست هیچ چیز توی این دنیا گارانتی نیست ولی دلیل نمیشه آدم هیچ کاری نکنه ازدواج نکنه که خیانت نبینه بچه دار نشه که تو آینده دزد نشه یا .... بیرون نره که ماشین بهش نزنه و ...بالاخره دنیا همینه باید با تمام نقص هاش قبولش کرد واگرنه زندگی خیلی سختر میشه.

فقط خدا ❤️❤️❤️

درسته هرچیزی از هرکسی ممکنه عزیزم

اما مشکل ما زنها ن همه

مشکلمون اینه ک بجای اینک عاشقانه زندگی کنیم و از هر لحظمون لذت ببریم،میشینیم ب خیانت مردامون فکر میکنیم

لطفا بعضیا فاز نصیحت بر ندارن من همه حرفاتونو قبول دارم

اما اینم قبول کنین ک در ۹۰درصد مواقع زندگیمون اصلا خیانتی در کار نیس اما ما انقد فکرمون درگیر اینه ک از زندگی غافل میشیم از عشق غافل میشیم از لذت بردن درکنارشوارمون غافل میشیم و اینجاس ک اگه خیانتی هم نکرده ما وادارش میکنیم ک انجام بده

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢
2706