2737
2734

8 ساله با کسی که دوسش دارم هستم.قرار بود عقد کنیم به خاطر کرونا کنسل شد. واقعا دوسم داره ها ولی از وقتی تاپیک اون خانمی که دوماهه ازدواج کرده رو خوندم خیلی درگیر شدم. کسی که تو این 8 سال خیانت نکرده ممکن بعد ازدواج خیانت کنه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه نه هیچ ربطی نداره اگه حس میکنی ممکنه رو ذهنت تاثیر بذاره نیا... عزیزم توجه نکن ی سریا میگن مرد خوب نیست

بخدا که هست...دلت قرص باشه زندگیتم با حرف مردم خراب نکن...عاشق باش و عاشقانه با مردت زندگی کن😊

ببین گلم خیانت در هر صورتی از یه ادم عوضی بعید نیس اگه هشت ساله پات مونده هیچوقت منفی فک نکن اینقدرم چرت پرتای اینجارو نخون

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738

من همیشه خدابه شوهرم شک داشتم ولی یه مدت مریض شدم اصن ب خودم نمیرسیدم لاغرشدم پسش میزدم ولی طفلی هیچوقت خیانت نکردتازه همش ب فکرم بودالان دوباره خوب شدم وخیلی به خودم میرسم😎هروقت بام دعوامیکنه وازش ناراحت میشم یه لحظه اونروزایادم میادکه اینقدهواموداش دیگه دارم میفهمم قرارنیس بم خیانت کنه وبنظرم یه جوروسواس گرفتی

خوشگلم چون خوشگلم😁
2706