2737
2739
عنوان

دعوای شدید منو شوهرم

4746 بازدید | 167 پست

دیشب دعوای خیلی بدی داشتیم...

بخاطر زایمانم افسردگی گرفتم..باهاش درد و دل میکردم که من اینجوری شدم..حالم خوب نیست و فلان..اونم برگشت گفت که تو از اولش روانی بودی..تو دیونه ای چرا منو بدبخت کردی و زن من شدی..خلاصه منم حرصم گرفت دم دستم شیشه پاک کن بود..پرت کردم سمتش اونم اومد کلی زد  ....بدنمم کبود شده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امان از شوهر بی درک

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2728

چی بگم😑

من کتک زدن و نمیتونم تحمل کنم 

یه بلایی سرش میارم اگه این کارو کنه 

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
2738

با مرد نباید درد و دل کرد

مرد خیلی کم هست که زن رو درک کنه و بفهمه

به شوهرم بگم افسرده شدم میگه پاشو برو بیرون یه چرخی بزن

اوج دلداریش اینه

نباید پرت میکردی شوهرتم نباید میزد هر دو کارتون بد بود

بهت محبت نمیکنه ؟ فیزیکی کلامی ؟

2706