2733
2734
عنوان

علائم بارداری

287 بازدید | 24 پست

سلام من دو بار باردار شدم می‌خوام یه تاپیک برا اقدامیا درست کنم از علائمم که ان شاءالله به دردشون بخوره

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

بارداری اولم همه ی علائمی که فکرشو بکنید قبل موعد پریود داشتم تکرر ادرار خستگی زیاد نفخ یبوست و تیر کشیدن زیر دل دندون درد و...

اما بارداری دوم

هیچ علامتی نداشتم فقط یکم بزاقم زیاد شده بود مطمئن بودم حامله نیستم اما چون شوهرم حس میکرد هستم راضی شدم به بی بی چک گذاشتن در روز موعد پریود...

بی بی چک خیلی خیلی کمرنگ تازه بعد از چند دقیقه و آزمایش خون همون روز دادم منفی بود!ینی عدد بتا ۲۱ که رنج آزمایشگاه زیر ۳۰ منفی بود 

بعد ۶ روز دوباره آزمایش دادم و مثبت شد شکر خدا

خانوما مهم آرین چیز برای باردار شدن اینه که اصلاحات استرس نداشته باشید و کلا بیخیال بشید

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
بارداری اولم همه ی علائمی که فکرشو بکنید قبل موعد پریود داشتم تکرر ادرار خستگی زیاد نفخ یبوست و تیر ...

چه غلط املاییایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز من ۸ ماهه اقدامم هرماه تخمک گذاریم ترشح داشتم از س روز قبلش حالا امروز اوج تخمک گذاریم باید باشه ک هیچ ترشح چسناکی ندارم فقط ابکی شفاف یا سفید

چند روزم هست بی حالم احساس ضعف دارم بی اشتهام

میدونم خیلی خیلی زوده ولی میترسم مشکلی پیش اومده باشه واسه تخمدانم 

فدای سرت گلم . مرسی از توضیحاتت . فقط چکار کنیم که به فکرش نباشیم و فراموش کنیم ؟    

من واقعا توکل کردم به خدا

گفتم شاید الان تو این موقعیتی که هستم هر ماه صبر کردن برام یک عالمه بگذره

اما پنج سال بعد برام فرقی نمیکنه بچه م ۴ سالش باشه یا سه سالش یا ۲۰ سال بعد فرقی نمیکنه که بچم دانشجو باشه یا حالا تموم کرده باشه درسشو...

واسه همین سپردم به خدا و گفتم هر وقت که صلاحم باشه میشه چند ماه این ور و اون ور فرقی نمیکنه و دیگه بیخیال شدم

و به جاش برای بقیه اقدامیا و کسایی که بچه دار نمیشن خیلی دعا میکردم که اکثرشونم با من باردار شدن

خدایا چی میشه ب منم یدونه بچه بدی 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
عزیز من ۸ ماهه اقدامم هرماه تخمک گذاریم ترشح داشتم از س روز قبلش حالا امروز اوج تخمک گذاریم باید باش ...

من اون ماهی که باردار شدم هییییچ ترشحی نداشتم نه چسبناک نه آبکی! به دکترم گفتم من اصلا ترشح ندارم هر ماه موقع تخمک گذاری کلی ترشح داشتم گف ربطی نداره به این چیزا

2738

منم 2 سال تو اقدامم این ماه شوهرم گیر داده میگه حس میکنم بارداری. بعد الان 3 روز از موعود میگذره بی بی منفی شد به نظرت مثبت میشخ

کاش میشد برای چند ثانیه ده سال جلوتر رو ببینی شاید اروم میشدی شاید بیخیال میشدی شاید امیدوار میشدی شاید کلا امیدت بریده میشد  
منم 2 سال تو اقدامم این ماه شوهرم گیر داده میگه حس میکنم بارداری. بعد الان 3 روز از موعود میگذره بی ...

ان شاءالله به زودی مثبت میشه عزیزم

خدایا چی میشه ب منم یدونه بچه بدی 

حتما میشه عزیزمممم حتما میشه

پسرعموی من ۱۰ ساله ازدواج کردن و بچه دار نمیشدن 

اون ماهی که اقدام کردم گفتم خدایا اگه به من دادی به اونا هم بده اگه به پسرعموم ندادی به ما هم نده!خیلی براشون دعا کردم 

دقیقا همون ماه خانومش طبیعی باردار شده و الان با هم هفته ۱۹ هستیم 

به نظرم حتما توی دعاهاتون برای بقیه بیشتر از خودتون بخواید

تا خدا چندین برابر به خودتون بده

از خدا می‌خوام خیلی زود حاجتتو بده

ینی هستم یا نیستم؟؟؟🙂واسم خیلی دعت کنید 

حالا که زوده بهش‌ فک نکن ان شاءالله که هستی یا به زودی میشی 

حتما میشه عزیزمممم حتما میشه پسرعموی من ۱۰ ساله ازدواج کردن و بچه دار نمیشدن  اون ماهی که اقد ...

خداروشکر ک ایشونم مادر شدن،،،ممنونم گلم،،،من برا همه منتظرایی ک میشناسم دعا میکنم میدونم خیلی سخته،بجز این که دلت میخواد مادرباشی وبرات ممکن نیست همش استرس از دست رفتن زندگیت رو داری،،،دیگه حرف مردم و نیش و کنایه و گاهی ترحم هم ب کنار  

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
2706