2737
2739
عنوان

کی بلده حاال ادمای گرفته رو خوب کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه یه دفعه شدی تاثیر هورمون های بدن،،یه هفته دپ میشی منم دم پریودم الکی گریه میکنم بدن و ا ...

منم امروز اینجوری شدم حس بیتفاوتی به همه چیز دارم....فک کنم مشکل از هورمون هام باشه:/

میکنم نیاز شدیدی به محبت و ناز کشیدن دارم،ولی متاسفانه شوهرم اصلا درکم نمی کنه،،تازه رفته تو قیافه ک تو چرا اینجوریی...:/

و خدایی که به شدت کافیست🥰
منم امروز اینجوری شدم حس بیتفاوتی به همه چیز دارم....فک کنم مشکل از هورمون هام باشه:/ میکنم نیاز ...

خووبه شوهرت هست  .........من هیچ کس هیچوقت متوجه حالم نمیشه چون همش ادای ادمای خوب رو در میارم 

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹
2728
خووبه شوهرت هست  .........من هیچ کس هیچوقت متوجه حالم نمیشه چون همش ادای ادمای خوب رو در میارم& ...

اخ چقد سختع از درون داغوون باشی و بع ظاهر بخندی اخ اخ😔💔

ݕِہ خَݩڋِ ـہ هآݥ ݩِڴآـہ ݩَڪُݩ🙄                                     ڔَڋ ڱُݦ ڪُݩيِہ😒🖤
خووبه شوهرت هست  .........من هیچ کس هیچوقت متوجه حالم نمیشه چون همش ادای ادمای خوب رو در میارم& ...

چه فایده کاش میدونس همیشه اونی که میره جلو نیاید زن باشه ولی متاسفانه تفکرش همینه،الان اگ من دو هفته اینجوری باشم اونم دو هفته میرن تو قیافه

و خدایی که به شدت کافیست🥰
2738
چه فایده کاش میدونس همیشه اونی که میره جلو نیاید زن باشه ولی متاسفانه تفکرش همینه،الان اگ من دو هفته ...

وای درکت میکنم

ݕِہ خَݩڋِ ـہ هآݥ ݩِڴآـہ ݩَڪُݩ🙄                                     ڔَڋ ڱُݦ ڪُݩيِہ😒🖤
اخ چقد سختع از درون داغوون باشی و بع ظاهر بخندی اخ اخ😔💔

سخت ترش اینه که مثلا می خوای از یه چیز گله کنی میگن تو که غمی نداری شادی نمی دونی مشکل یعنی چی و این لبخند که همیشه دار مبزرگتر میشه با ایت حرفا 

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹
سخت ترش اینه که مثلا می خوای از یه چیز گله کنی میگن تو که غمی نداری شادی نمی دونی مشکل یعنی چی و این ...

ی روز مث من بع جایی میرسی کع میفهمی هیشکی درکت نمیکنع چون نمیفهمنت کع بخوان درک کنن مگر اینکع خودشون اون حالتو تجربع کردع باشن

2706