2737
2734
عنوان

روزت مبارک پاسدار اسلام

389 بازدید | 17 پست

🎥چه کسی به اندازه تو، پاسدار خاک این کشور و پاسدار جان و مال و ناموس این مردم و پاسدار حرم اهل‌بیت و پاسدار حق و عدل و انسانیت بود و هست؟!

روزت مبارک پاسدار اسلام

روزت مبارک حاج قاسم

🌹الحمدالله الذی خلق الحسین و ااولاد الحسین و اصحاب الحسین

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

روحش شاد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
تولد امام حسینه چ ربطی ب حاج قاسم داره

امروز روز پاسدار هست گلم

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

روز پاسدار هم هست خب

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2738

ربطش اینه تولد امام حسین روز پاسداره 

حاج قاسم هم پاسدار بودن 

خیلی واضحه که

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
خب خب من نمیدونستم😁

فردا هم تولد حضرت ابوالفضله. روز جانباز

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
فردا هم تولد حضرت ابوالفضله. روز جانباز

قرنطینه باعث شده فسفر مغزمونم نابود بشه😁

بله متوجه شدم سپاس🙏

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
قرنطینه باعث شده فسفر مغزمونم نابود بشه😁 بله متوجه شدم سپاس🙏

😄😄

2706