2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دلم زغال اختع میخواد وای ننع🥺من از ی اقایی خرید میکردم دوستام میگفتن این مرده کچل شد از دست تو همش نیرفتم پیشش نمکش تموم میشد😂لنت ب قفس لنت ب کرونا😆

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

منم میخوام. تخت سنتی بذاری تو حیاط شکوفه زده باشه پرنده ها بخونن. مهمون داشته باشی بچه ها تو حیاط بازی کنن. اون وسط یه ظرف بزرگ گوجه سبز نمک زده باشه... اونطرف باقالی... اون وسطم تخمه... بگی و بخندی و خوش باشی...

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
😂😂😂لعنت ب قفس

😂😂😂وای خدا 

باورت میش حرف دلمو زدی من زیاد اهل ترشی جات نیستم چون ب شدت شیرینی خورم ب شدت 

امشب نمیدونم چرا هوس ترشی کردم ک شما گفتی بدتر شد😂😂😂گل

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

وای اسی.. یه فیلمی دیدم.. یکی از درخت گوجه سبز میچید میخورد.. ی صدایییییی میداد 😭😭😭

بعد دوربینو میبرد کل درختای گوجه سبز پررر بار..رو نشون میدادو همینطور اون صدای خوردنش.. اصن لنتی روانیم کرد ..😭😭😭😭

آرادجانمدوستدارمعشقمامانبابا
2706