2733
2739
عنوان

به پایتخت چیکار دارین😐😐😐😐

725 بازدید | 83 پست

نمیدونم چه خبره ؛یه سر یا حمله میکنن ب این سریال

خو مگ مجبورتون کردن؛نمیخایین نبینین؛چرا عوض بقیه نظر میدین؟؟؟

کی میخاید بفهمید شماها نمی تونید جای بقیه حرف بزنید.

من ک عاشق پایتختم؛شمایی ک خوشت نمیاد؛بدآموزی داره برات؛تحریک میشی و فلان......نبین گل😊😊

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

واقعاااااااا 

قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن ،    5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم ، منو یادشون رفت🤦‍♀️             بعد 5 روز بابام اومد دنبال آفتابه. منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نعوووووو😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
چرا ناپیک روتختی قرمز ترکید؟؟؟

چون تحریک کننده اس😎

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧