2733
2739
عنوان

به پایتخت چیکار دارین😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 83 پست
وای کاش این کاربرو از نردیک میدیدم یه جوری میزدمش که خودشم دبگه خودشو نشناسه😴

😂😂😂😂

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا با پایتختم مگه تحریک میشن باووو با فیلمای اون مدلیشم دیگه هیچی به ادم اثر نمیکنه انقد که همه فن حریف شدن ملت .بخدا ما چه گناهی کردیم با بعضیا تو یه‌کشور افتادیم 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2731
2740
تحریک؟؟😂😂😂😂بدآموزیو میتونم درک کنم ولی تحریکو نه؟کجاش ملتو تحریک کرده؟😂

نمیدونی مگ😨تخت خواب باعث تحریک شده

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

ی مشت عقده ای ریختن وسط الکی ایراد در میارن بد آموزی داره عزیزم یعنی بچت با دیدن این فیلم بد میشه پس تربیت توعه مادر چی میشه تو هیچ نقشی نداری 

ی عده فقط گریه زاری دوس دارن تحمل دیدن خنده دیگران و ندارن 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
چون تحریک کننده اس😎

چقد فحش داده بودم😂😂😂

200تا اعلان داشتم

اومدم دیدم ترکیده😑😑😑😑

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
یا خدا با پایتختم مگه تحریک میشن باووو با فیلمای اون مدلیشم دیگه هیچی به ادم اثر نمیکنه انقد که همه ...

جماعتِ ح.. ری🥴

اینا همون خشک مقدسان

قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن ،    5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم ، منو یادشون رفت🤦‍♀️             بعد 5 روز بابام اومد دنبال آفتابه. منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴

واقعا اینا اول آلت بودن بعد دست و پا دراوردن🤕

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است