2737
2734
عنوان

بهترین مهدکودک نزدیک پاسداران کدام است؟ چرا؟ نمونه تهران ؟پردیس؟ ..

| مشاهده متن کامل بحث + 18150 بازدید | 39 پست
مونا جان. من تمام مهدهای این اطراف رو سرچ کردم. بادبادک برای کسایی که یه دختر ساکت و آروم دارن که عاشق هنره، عالیه. البته دختر من همین طوری بود، ولی من نبردمش بادبادک!!! چون فضای باز و تفریحات هیجان انگیزشون کم بود. کلا خیلی تو ساختمونن همه اش. همنوا و آفرینش هر دو با روش رجیو کار میکنن که یه روش بی نظیره واقعا. یعنی به مراتب بهتر از مونتسوری و ایناست. هر دو هم مهدهای نسبتا مذهبی ای هستن. هر دو هم کادر آموزشی نسبتا خوبی دارن، چون مدیر آموزشی هر دوشون دوره کامل رجیو رو دیدن. (مدیر مهد هم نوا، سالهاست کار رجیو میکنه. مدیر آموزشی آفرینش هم رفته تو خود شهر رجیو دوره شو دیده) راستش اینه که من از فضای همنوا خیلی خوشم نیومد. ولی فضای آفرینش خیلی باز و بزرگتر و نورگیرتر بود. دختر من الان دو ساله میره آفرینش. برای من هزینه اش خییییییییییییییلی سنگین بود. یعنی شغل همسرم اصلا طوری نیست که راحت بتونیم ماهی حدود 500 تومن بدیم برای سه روز در هفته مهد بچه ام. ولی خداییش راضی راضی ام. یعنی هر چی بهشون دادم حلالشون!!! چون به قدری دخترم تو این دو ساله تغییر مثبت کرده که همه تعجب میکنن! کلا من از آفرینش خیلی خیلی راضی بوده و هستم. نمیگم همنوا بده ها. من یه بار بیشتر نرفتم و از نزدیک هم خیلی در جریان کاراشون نبودم. ولی از آفرینش که رفتم، راضیم شدیییید!
خانم دلسا. هر کس که بچه شو میذاره مهد، نمیذاره که بچه شو عذاب روحی و روانی بدن!!!! من به عنوان مادر، یک سال تمام، همه مهدهای تا شعاع 10 کیلومتری خونه مون رو یکی یکی رفتم و دیدم و بررسی کردم، تا بالاخره یک جای مناسب برای دخترم پیدا کنم. همین مهدی رو که پیدا کردم هم یک ماه تمام، با بچه دومم که دو ماهش بود، تمام روز توی مهد بودم تا مطمئن شم از رفتار مربی ها. قرار نیست چون یه مهد بد یا یه رفتار بد وجود داشته، بگیم پس نباید بچه رو گذاشت مهد! این طوری بخوای حساب کنی، مادرانی هم هستن که به جرم کودک آزاری و رفتارهای وحشتناک با بچه هاشون دستگیر میشن و میرن بیمارستان روانی!! حالا یعنی هیچ کس نباید بچه بیاره؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همه دوستان من مدتی است که کودکانم را مهد کودک پارسی در پاسداران گذاشته ام و بسیار از آموزش زبان انگلیسی و فرانسه و دیگر آموزشهای تخصصی این مجموعه راضی هستم . محیطی شادبا برنامه های متنوع دارند .به همه مامان های خوب توصیه میکنم از مهد کودک پارسی دیدن کنند .
2738
سلام گیلانا جان انتخاب مهد کودک از نظر افراد مختلف بسیار متفاوت است .من فکر میکنم شما از مهر 93 مهدکودک پارسی نیومدید چون مربی زبانشون تغییر کرده وخیلی عالی شده و همه ی والدین راضی هستن امیدوارم کوچولوی شما هم در مهد جدید موفق باشه .
تاتی کوچولو سلام کودک پارسی در بهارستان پنجم پاسداران است .از ساعت 7 تا 5 باز هستن و شهریه 550 میگیرن . من از اموزش و شیوه ارتباط مربی ها خیلی راضی هستم محیط شاد و کودکانه ای دارند .و مربی ها برای جذب کودکان خیلی انرژی میزارن .

سلام

مهد کودک آفرینش نوبنیاد شاید قبلا خوب  بوده ولی الان افتضاح شده کلاسای کوچیک و خیلی شلوغ 

تا وقتیم که پول بدی احترام میذارن تا بفهمن دیگه نمی خوای بچتو بیاری بی احترامیاشون شروع میشه من که اصلا راضی نیستم ازشون 7 میلیون و هفتصد تو سال تحصیلی گرفتن که مثلا سیستم رجیو کار می کنن ولی به نظرم اصلا کارآمد نبود حیف پولی که به اینا دادیم

2706