2737
2739
عنوان

کسی هست توی تنظیم خواب بچه ش موفق عمل کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 36 پست
چیزای مقوی زیاد بخور فندق و پسته و بادام آبگوشت-کله پاچه،سوپ ماهیچه خلاصه هرچی که خوبه بخور البته ...

بخاطر نفخش یه کم باید مراعات کنم وگرنه مشکل خاصی نیست آره هر بار خرما زیاد میخورم بهتره شیرم

ممنونم از راهنماییت 🌹

بخاطر نفخش یه کم باید مراعات کنم وگرنه مشکل خاصی نیست آره هر بار خرما زیاد میخورم بهتره شیرم ممنونم ...

خواهش میکنم موفق باشی

تا کوچیکه راحتی

بزرگ میشه دردسراش شروع میشه و بدو بدو دنبالش😂

الان لذت ببر ازش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه خودم تنظیم کردم. هر روز از روز قبل نیم ساعت زودتر بیدارش میکردم. تا چند روز شبها دیر می‌خوابید ا ...

یعنی چند وقتش بود که این کار رو شروع کردی؟ بعد به چیز خاصی عادتش نداده بودی؟ من زیاد بغلش میکنم توی بغل عمیق و طولانی می‌خوابه 

ولی بهم میگن الان سبکه اذیت نمیشی بعدا سنگین میشه چون عادتش دادی باز میخواد توی بغل باشه اذیت میشی

یعنی چند وقتش بود که این کار رو شروع کردی؟ بعد به چیز خاصی عادتش نداده بودی؟ من زیاد بغلش میکنم توی ...

سه ماهش بود که خوابش رو تنظیم کردم. منم استرس تاثیر خواب بر رشد رو داشتم.

خدایی هم خواب سر شب خوبه چون سیستم ایمنی رو تقویت می‌کنه.

عادت داشت در حال شیر خوردن می‌خوابید.اصلا تو بغل دوست نداشت بخوابه اما من خیلی دلم میخواست تو بغل بخوابه.

بچه دومم الان ۱۸ ماهشه. اون دوست داشت تو بغل بخوابه .

همه میگفتن عادت بغلش نده اما من می‌گفتم نه دوست دارم تو بغل بخوابونمش. من که دیگه نمی‌خوام بچه بیارم بزار تمام لذتهای مادری رو بچشم.

عاشق این بودم سرش رو بزارم زیر گردنم راش ببرم تا بخوابه. اما بعد یه مدت خودش از سرش افتاد. بعد رو پا می‌خوابید که خودش اونم ترک کرد الان در حال شیر خوردن می‌خوابه.

کلا اگه بچه به چیزی عادت کنه برای ترک اون کار دو سه روز بیشتر سختی نمی‌کشی. زود یادش نمیره.

به خودت سخت نگیر و از این لحظات لذت ببر.

سه ماهش بود که خوابش رو تنظیم کردم. منم استرس تاثیر خواب بر رشد رو داشتم. خدایی هم خواب سر شب خوبه ...

ای جانم پس از این به بعد با لذت توی بغل میخوابونم والا همه آدمو میترسونن اگر اینطوره توی بغل که خوابش عمیق شد میذارمش سر جاش بالاخره که باید آروغشو گرفت یه کم بیشتر نگهش میدارم اینجوری خوابش هم عمیق میشه