2726

بچه م یک ماهش تموم شده روز خوابه شب بیدار از اونجایی که خواب شب برای رشدش خیلی مهم تر از خواب روزه می‌خوام از الان که کوچیکه برای تنظیم خوابش تلاش کنم اگر کتابی در این مورد خوندید یا تجربه موفقی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

آخی 

اینطوری که خیلی سخته

خودت چطوری استراحت میکنی پس؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گلم تا ساعت شیش عصر بزار هر وقت عشقش کشید بخوابه از ساعت شیش عصر نزار  راش ببر شیرش بده ولی نزار بخوابه ساعت نه به بعد بخوابونش تا صب ساعتا ۷ یا ۸ اون وسطا سه  بارم شیرش بده

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند

ببین هنوز برای تنظیم خواب زوده،هر چی بزرگتر بشن خوابشون بهتر میشه فقط اینو بدون شبا اگر بیدار شد اصلا باهاش بازی نکن شیرش بده و پیش پیش یا لالایی بخون حتی چشماتو باز نکن،نور کم روشن بزار

عادت کنه هیهاتی میشه برات

پسر من از ۳ ماهگی کامل تنظیم شده...از ساعت ۱۲ میخوابه تا خودِ صبح

روزا هم دوساعت بیداره یه ساعت میخوابه معمولا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
آخی  اینطوری که خیلی سخته خودت چطوری استراحت میکنی پس؟

به پستونک ، شیشه یا روی پا خوابیدن یا راه بردن عادتش ندادم چون می‌دونم اگر عادتش بدم تا آخر همین جوری فقط خوابش می‌بره و مستقل خوابیدن رو یاد نمیگیره 

شیر بهش میدم آروغشو میگیریم می‌خوابه میذارمش توی جاش بیدار میشه دوست داره توی بغل باشه

من مشکلی با کم خوابی ندارم کلا خوابم خیلی کم بوده و هست سه خیلی هم خسته باشم چهار ساعت خواب بسمه که روز جبران میشه ولی واسه رشد بچه نگرانم

اولش که بچه کولیک داره درست نمیخوابه بعدش تا میای عادتش بدی شب به موقع بخوابه دوره دندون دراوردن شروع میشه 

دختر من الان یه مدته تا صب صد بار پامیشه پتوشو گاز میزنه لثه ش درد داره

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706