2733
2734

عزیزم‌اینکارا چیه از خدا بخواه خودش بخواد میده

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم‌اینکارا چیه از خدا بخواه خودش بخواد میده

اون که صد درصد ولی ما این عزیزان رو واسطه قرار میدیم 

، گاهی یه گره میفتع که آدم هرکاری میکنه باز نمیشه و مجبورهههه

اون که صد درصد ولی ما این عزیزان رو واسطه قرار میدیم  ، گاهی یه گره میفتع که آدم هرکاری میکنه ...

عزیزدلم میدونم‌ولی دلتو قرص کن ب خدا ب هرچی‌فک‌کنی همونو خدا بهت میده تو بخواه بهت میده امام‌رضا قربونش برم دست رد ب سینه نمیزنه ار همینجا متوسل شو بهش

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

من نبستم تا حالا همیشه فکر میکردم هیچی نیاز ندارمو خوشبخترینم هر سال زیارت امام رضا نصیبم میشد قدر ندونستم هرسال کربلا شوهرم میرفت التماسم میکرد نمیرفتم میگفتم منو بفرست فلان جا من نمیام 

ولی امان از چرخ روزگار الان که محتاجم و له له میزنم یه زیارت از ته دل برم قسمتم نمیشه همیشه میگفتم طلبین چیه پول باشه بلیط سفر 

ولی الان که عید میخواستم برم کربلا این کرونا نذاشت  

الان فقط میخوام برم دخیل ببندم بگم من فقط یه نظر از شما میخوام بلکه مشکلم ...........

دخترای گلم خانومای عزیز  مغرور نشید ترو خدا این حرفارو بزارید کنار که این حرفا چیه این کارا چیه وقتی به مشکلی بر میخورید همین دخیل بستنا امیده 

اونجاس که میفهمه ادم من هیچم 

بعضی وقتا پول هست امکانات هست  بهترین دکترا هستن 

همه چیز هست ولی دلتو اروم نمیکنه 

امام رضا دخیل میبندم به پنجره فولادت به به حرمت این این ماه عزیز خدوت نظری کن و حاجت دله منو تمام حاجت دارای نی نی سایتو بده 

ببخشید طولانی شد

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
2738