2733
2734
عنوان

کمک بند ناف دخترم😣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 77 پست

من تجربه ای ندارم ولی اصلانترس عزیزم ااانقدبودن بچه هایی ک اینطوری شدن و الان اصلامادرشون یادشون نمیاد چیشد وچطوربچه خوب شد

حتماحتما ب دکترزنگ بزن نبود ازمادربزرگای نی نی کمک بگیر غیرممکنه جواب نده فقط خواهشاآروم باش ب اون طفلی هم استرس نده پیش میاددیگ 

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اون گوشت وسطش عادیه یکی دوروز بگذره خودش جمع میشه فقط مای بی بی روزیرش ببندنگران نباش ان شاالله چیزیز نیست تاپیک منو ببین

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2742

اول زنگ بزن دکتر مشورت کن بعدا هم با رعایت کامل بهداشت ببرش دیگه چاره ای نیست .

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
اون خون نیست فقط قرمزه

این بهتره جای نگرانی نیس

عکس قبلیه انگار عفونت داشت. اصن کاریش نکن خودش خوب میشه

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
وای نه نمک که میسوزه

اتفاقا همه مث شما ترسیده بودن ولی من اینکارو کردم، اصلا هم بچم چیزی حس نمی کرد

دستور دکترم بود ، سر ۲روز هم خوب شد

چون راهنمایی خواستین گفتم بازم هرجور خودتون صلاح دونستین

اتفاقا همه مث شما ترسیده بودن ولی من اینکارو کردم، اصلا هم بچم چیزی حس نمی کرد دستور دکترم بود ، سر ...

ممنون از راهنماییت عزیزم حالا یه روز بذارم ببینم چطور میشه اگه تغییری نکرد انجام میدم

پروفایلم دخترمه😍
2740
عزیزم اون گوشت وسطش عادیه یکی دوروز بگذره خودش جمع میشه فقط مای بی بی روزیرش ببندنگران نباش ان شاالل ...

مرسی عزیزم

اگه تاپیک اخرت منطورته اطلاعی ندارم عزیزم ولی خب دکترا بهتر میدونن چه دارویی بدن لابد حالش خوب میشه که میخوابه نگران نباش خداروشکر کن

پروفایلم دخترمه😍
عکس دومی بهتره  چیزی نزن بهش  دیدی دوباره زیاد چرک کرد ببر دکتر

از نزدیک اصلا چرک نداره فقط اون گوشت اضافه وسطش منو میترسونه میترسم همینجوری بمونه

پروفایلم دخترمه😍
از نزدیک اصلا چرک نداره فقط اون گوشت اضافه وسطش منو میترسونه میترسم همینجوری بمونه

اصلن ن چیزی بزن ن چیزی روش بزار 

کار باهاش نداشته باش 

کم کم جمع میشه و خوب میشه

برای پسر من انگار چرک تازه روش باشه اینجور بود

بردم دکتر گفت نافش خوبه و اصلن کاری ب کار نافش نداشته باش چیزی هم نزن

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
2706