2733
2734

بعد از رابطه یهو سرم داد زدو فحش داد اونم سر یه چیز الکی .یه سری وسایلو گذاشته بودم ببره برا کسی بهش گفتم دارو رو هم گذاشتم  بده این هم بخوره .خلاصه رفت در یخچال و باز کرد بعد داد زد تو یخچال که  نیست منم گفتم کی گفتم تو یخچال چرا حرف تو دهنم میذاری رو بقیه وسایله .یهو داد زد روانی آشغال چرا درست حرف نمیرنی منم گفتم خودتی باز داد زد خفه شو اومد سرمو فشار دادو گفت خفه شو.

واقعا نمیدونم چش شد روانپریشه شبم اومد جاشو جدا کرد رفت تو یه اتاق دیگه.

تولد دخترم نزدیکه به نظرتون با کارایی که کرده بخاطر دخترم برم پیش قدم شم چون دخترم دوست داره همه باهم جشن بگیریم؟

یا یه بهانه ای بیارم ببرمش شهربازی دوتایی جشن بگیریم اون شوهر عوضی هم به حال خودش رها کنم؟

تعداد رای : 70
نظرسنجی
علی رغم همه چی پیش قدم شو
15
21%
بی خیالش شو و با دخترت دوتایی جشن بگیرین
55
78%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه پیش قدم شی فکر میکنه حق با اونه و کی هست حالا 

اصلا طرفش نرو تا خودش معذرت خواهی کنه 

برا دخترتم میتونی به دوستی چیزی یا دختر خاله ای دخترعمویی بگی باهم تو پارک با شهربازی جشن بگیرید تا دخترت متوجه نشه

2731

شرایط هر کس فرق داره، ولی من اگه جای تو بودم به شوهرم می گفتم کارت اشتباه بوده و ازت دلخورم ولی به خاطر دخترمون که تولدشه بیا یه شب نقش بازی کنیم و وانمود کنیم همه چیز خوبه

اخه هیچ وقت حرف نمیزنه بگه دردش چیه ازشم بپرسم بعدا میدونم میگه هیچی ولش کن

نه گلم باید موقعی که ارومه نه تو عصبانیت بپرسی چیزی که ادما رو‌از هم دور میکنه صحبت نکردنه و‌رها کردن مشکلات به حال خود 

شرایط هر کس فرق داره، ولی من اگه جای تو بودم به شوهرم می گفتم کارت اشتباه بوده و ازت دلخورم ولی به خ ...

بله اینجوری هم خوبه اگه شعورش برسه قبول کنه بخاطر دخترش هرچند که امید زیادی ندارم ولی امتحان میکنم مرسی

تو به اون نگاه نکن عین خودش رفتار نابالغانه انجام نده 

درسته رفتارش اشتباه بود ولی تو اشتباه رفتار نکن 

باهاش عادی رفتار کن که انگار اتفاقی نیفتاده و بعد تولد باهاش محترمانه حرف بزن و ناراحتیت رو ابراز کن

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️