2737
2734
عنوان

اینجا کسی هست بچه از پرورشگاه آورده باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 51 پست
اگه طرف خودش بره و رضایت نامه محضری بده چی؟

ن نمیشه. تخمک اهدا کنی میتونی رضایت محضری بگیری ک طرف ادعا نکنه.  پرورشگاه فقط نمیشه..  و یک مورد دیگه میشه ک خانم مجرد خودش از مرد باردار بشه  بعد از زایمان کلا حضانت رو ب پدر بده قانونی و  جدا بشن.... 

وگرنه بچه ی دیگری ک ب دنیا اومده ب هیچ وجه نمیشه  داد ب کسی قانونی

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برات دعا کردم.  چن ساله ک منتظری؟؟ بجز دارو درمان روش های طب سنتی رو هم رفتی و نتیجه ن ...

۶ ساله 

اره ۳ تاطب  سنتی خوب رفتم 

آی وی اف هم میکنیم موقع لقاح اصلا جنین نمیشه هم همسرم همسرم بی کیفیته هم تخمک من 😔

دکترا میگن شانس بارداریت خیلی خیلی پایینه 

انتخاب و گذاشتن پای خودمون میگن این همه هزینه میکنید اگه جواب نداد ب پای خودشونه ما همه چیرو از قبل توضیح دادیم ماهم نا امید نمیشیم همینطوری انجام میدیم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731
راستی کسایی که بچه دار نمیشن میتونن از خانواده های که بضاعت مالی ندارن یه دونه بچه بگیرن منع قانونی ...

من شنیدم نمیشه اونابچشونو میدن بهزیستی وکسب که میحاد میره ازاونجا میگیره 

اگه بخان خودشون مستقیم بچه رو بگیرن ازخانواده بایدباپولوپارتی بازی شناسنامه گرفت

۶ ساله  اره ۳ تاطب  سنتی خوب رفتم  آی وی اف هم میکنیم موقع لقاح اصلا جنین نمیشه هم ...

عزیز دلم من فک کردم خیلی بیشتر باشه

من بعضیارو دیدم بیش از ۱۰ساله ک باردار نشدن

من یه خانمی رو دیدم که بعد ۸_۹سال با یه روش مداوم و کاملا گیاهی باردار شده بود..حتی دوقلو اورده بود 😍 گفت ب هرکیم گفتم جواب گرفته.

حالا اگ دوس داشتی  درخواست دوستی بده ک یادم بمونی

من پیامشو پیدا میکنم براتون میفرستم...اگ هم مایل نیستی ک هیچی