2733
2739

خودش یا تو خانوادش ؟

میخوام بدونم شرایطش چیه و یه خانواده ممکنه دوتا بچه بگیره ؟

یا کسی که خودش بچه داشته باشه میتونه از پرورشگاهم بچه بگیره ؟

راستی کسایی که بچه دار نمیشن میتونن از خانواده های که بضاعت مالی ندارن یه دونه بچه بگیرن منع قانونی نداره؟

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک نکنم مشکلی باشه من دیدم اینکارو کردن

خب برای همون گرفتن شناسنامه و مدارک جدیدش میگم

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2731

اسی عزیزم کسی که  خودش بچه داشته باشه بهش بچه نمیدن

باید گواهی عدم بارداری ببره اون شخص

مطمئن بشن نازاعه. تا بهش بچه بدن

باید وضع مالیشم خوب باشه

یه ملکی چیزی به نام بچه بزنن

سوسابقه هم نباید داشته باشن اصلا

تا همینجا میدونم

راستی کسایی که بچه دار نمیشن میتونن از خانواده های که بضاعت مالی ندارن یه دونه بچه بگیرن منع قانونی ...

چرا عزیزم. هر وقت اراده کنه میتونه پس بگیره. چون خرید و فروش یا هدیه دادن بچه غیر قانونیه.. خواهر دوست من گرفته از ترس خانمه هر روز در فراره. بچه هه هم خبر نداره ک مامان باباش واقعی نیستن

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 
چرا عزیزم. هر وقت اراده کنه میتونه پس بگیره. چون خرید و فروش یا هدیه دادن بچه غیر قانونیه.. خواهر دو ...

اگه طرف خودش بره و رضایت نامه محضری بده چی؟

2740
اسی عزیزم کسی که  خودش بچه داشته باشه بهش بچه نمیدن باید گواهی عدم بارداری ببره اون شخص مطمئن ...

آخه من الان شنیدم این شرایط عوض شده میخواستم ببینم درست یا نه

آخه من الان شنیدم این شرایط عوض شده میخواستم ببینم درست یا نه

شرایط تغییر کرده فکر کنم شرط ملک عوص شده محضر باید یه تعهدی بدن 

و نوزاد یه کسانی که بچه دار نمیشن میدن و بچه های سن بیشتر به کسایی که بچه دارن و دختران مجرد (مجرد یا طلاق گرفته ) که شرایط دارا هستند میدن ... 

منم دوس دارم بچه بیاریم همسرم راضی نمیشه😔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706