2737
2734
خودم خواستم  رفته بود تو پر بازدیدا دوست ندارم  احساس کردم کل ایران قصه زندگیمو می دونن& ...

عزیزم یه ملتی رو کنجکاو کردی

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی عنوانت باب دلشون نباشه گزارش میزنن اگه باب دلشون حرف نزنی گزارش میزنن و خلااااصهههههه کلا باید باب دل گزارش زن جماعت رفتار کنی وگرنهههههه یه کار میکنن تعلیقم بشی 

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2728
حتی عنوانت باب دلشون نباشه گزارش میزنن اگه باب دلشون حرف نزنی گزارش میزنن و خلااااصهههههه کلا باید ب ...

فقط حیف معلوم نی کی هستن این گزارش زنندگان یه مذاکره کنیم باب میلشونو دقیق بفهنیم

خدایی؟ پ حق داشتن 😁

نه بابا مشکلی نداشت .مشکل از از اونان ک میترکونن اونا خودشون یا چی ان

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
فقط حیف معلوم نی کی هستن این گزارش زنندگان یه مذاکره کنیم باب میلشونو دقیق بفهنیم

آدمهایی ک تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن و فقط خودشون رو محق میدونن.... جاابه دیشب یکی اومد تو یه تاپیک فحش بود ک ب ما و مادر و خواهرمون داد و ما هم مجبوری جواب دادیم هررررر چییییی گزارش فحشهاشو زدیم نه تعلیق شد ن هیچی آخر هم اون خسته شد هم ما ول کردیم بحثو

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
آدمهایی ک تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن و فقط خودشون رو محق میدونن.... جاابه دیشب یکی اومد تو یه تاپ ...

به خدا منم موندم دلیل ترکیدن بعضیا رو و از اون مهمتر نترکیدن بعضیا

آدمهایی ک تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن و فقط خودشون رو محق میدونن.... جاابه دیشب یکی اومد تو یه تاپ ...

فقط آخرش 😂😂😂😂😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
فقط آخرش 😂😂😂😂😂😂😂

با اکانت مرد اومد و همه امونو فحش کش کرد بعد از ۴ صفحه فحش دادن فحش خوردن گفت چرا تعلیق نمیشم؟؟گفتم نمیدونم بخدا ... گفت من زنم یه کاربریم بی جهت ترکید اوندم ببینم اینطوری باشم هم میترکم؟ گفتم فحش بیخود ب ما دادی بعضیا پدر ما درشون فوت شده و کارت حق الناسه گفت حق الناس چیه... منم دیگه هیچی نگفتم

2706