2737
2734
خودم خواستم  رفته بود تو پر بازدیدا دوست ندارم  احساس کردم کل ایران قصه زندگیمو می دونن& ...

عزیزم یه ملتی رو کنجکاو کردی

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حتی عنوانت باب دلشون نباشه گزارش میزنن اگه باب دلشون حرف نزنی گزارش میزنن و خلااااصهههههه کلا باید باب دل گزارش زن جماعت رفتار کنی وگرنهههههه یه کار میکنن تعلیقم بشی 

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2728
حتی عنوانت باب دلشون نباشه گزارش میزنن اگه باب دلشون حرف نزنی گزارش میزنن و خلااااصهههههه کلا باید ب ...

فقط حیف معلوم نی کی هستن این گزارش زنندگان یه مذاکره کنیم باب میلشونو دقیق بفهنیم

خدایی؟ پ حق داشتن 😁

نه بابا مشکلی نداشت .مشکل از از اونان ک میترکونن اونا خودشون یا چی ان

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
فقط حیف معلوم نی کی هستن این گزارش زنندگان یه مذاکره کنیم باب میلشونو دقیق بفهنیم

آدمهایی ک تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن و فقط خودشون رو محق میدونن.... جاابه دیشب یکی اومد تو یه تاپیک فحش بود ک ب ما و مادر و خواهرمون داد و ما هم مجبوری جواب دادیم هررررر چییییی گزارش فحشهاشو زدیم نه تعلیق شد ن هیچی آخر هم اون خسته شد هم ما ول کردیم بحثو

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
آدمهایی ک تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن و فقط خودشون رو محق میدونن.... جاابه دیشب یکی اومد تو یه تاپ ...

به خدا منم موندم دلیل ترکیدن بعضیا رو و از اون مهمتر نترکیدن بعضیا

آدمهایی ک تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن و فقط خودشون رو محق میدونن.... جاابه دیشب یکی اومد تو یه تاپ ...

فقط آخرش 😂😂😂😂😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
فقط آخرش 😂😂😂😂😂😂😂

با اکانت مرد اومد و همه امونو فحش کش کرد بعد از ۴ صفحه فحش دادن فحش خوردن گفت چرا تعلیق نمیشم؟؟گفتم نمیدونم بخدا ... گفت من زنم یه کاربریم بی جهت ترکید اوندم ببینم اینطوری باشم هم میترکم؟ گفتم فحش بیخود ب ما دادی بعضیا پدر ما درشون فوت شده و کارت حق الناسه گفت حق الناس چیه... منم دیگه هیچی نگفتم

2706