2733
2739
عنوان

وقته بالا اومدن جوجه

188 بازدید | 19 پست

میگم وقتی بچه میخواد از لگن بیاد بالای رحم درد داره؟

من الان 19هفتمه.از دیشب درد لگن دارم..طبیعیه؟؟

شما هم داشتین؟؟

البته تکونش رو حس میکنم مثه همیشه

بالاخره هرچی بچه بزرگترشه به لگن فشارمیادش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما بارداری قبلی هم داشتی؟

اره عزیزم پسرم ۷ماهشه دوباره باردارم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
اره عزیزم پسرم ۷ماهشه دوباره باردارم 

پس درد لگن رو تجربه کردی؟

من حس میکنم از درون یه چیزی به لگنم فشار میاره

ولی چیزی که نگرانم کرده این یهویی بودن درده..مثلا تا دیشب خوب بودما..ولی از سحر که بیدار شدم درد داشتم..ولی دائمی نبود.با جابه جا شدنم آروم میشد

شما هم اینجوری بودی

آخی عزیزم، سلامت باشی ایشالا هم خودت هم بچه هات، سزارین کردی اولی رو یا طبیعی؟ ویار نداری؟

سزارین عزیزم فداتشم ممنون..نه ندارم سرپسرم هم نه تهوع نه ویار نداشتم

2740
پس درد لگن رو تجربه کردی؟ من حس میکنم از درون یه چیزی به لگنم فشار میاره ولی چیزی که نگرانم کرده ا ...

اره عزیزم من هنوزم بعد زایمان درد لگن دارم یهوشروع میشه یهو تموم میشه نگران نباش اصلا 

سزارین عزیزم فداتشم ممنون..نه ندارم سرپسرم هم نه تهوع نه ویار نداشتم

معلومه دلت دختر میخود که از همین الان تیکرت صودتی زدی😉

خدا جفتشون رو براتون حفظ کنه..

درسته الان خیلی سختته ولی چون فاصله ای بینشون نیست با هم همبازی میشن

معلومه دلت دختر میخود که از همین الان تیکرت صودتی زدی😉 خدا جفتشون رو براتون حفظ کنه.. درسته الان ...

اره دلم دختر میخواد پسرش هست دختر میخام سرپسرم اصلا اذیت نشدم خداکنه اینم نشم خدا نی نیتو حفظ کنه راحت زایمان کنی 

اره عزیزم من هنوزم بعد زایمان درد لگن دارم یهوشروع میشه یهو تموم میشه نگران نباش اصلا 

خدا حفظت کنه..منو از نگرانی دراوردی...اتقاقا چند وقت پیشم یهویی اومد سراغم بعدشم خوب شدم

ان شالله همه مامانا بارشون رو به سلامتی زمین بزارن😍😍

اره دلم دختر میخواد پسرش هست دختر میخام سرپسرم اصلا اذیت نشدم خداکنه اینم نشم خدا نی نیتو حفظ کنه را ...

منم دختر دوستم😍

ولی از اونجایی که پسرا داداش میخوان دخترا آبجی میخوان.دلم میخواد جفت بچه هام جنسیتشون مثه هم باشه.

بچه هوم دوقلو ان..تا الان فهمیدیم یکیش پسره..من میگم خدا کنه اون یکی هم پسر باشه که با هم باشن همیشه

البته گاهی هم میگم دختر باشه که ممکنه بعد دختر گیرم نیاد حسرت به دل نمونم

آخه کاشتم