2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام انشالله که این ماه همگی مامان بشیم منم اسفند لتروزول خوردم وامپولhcgزدم ولی باردارنشدم و1 فرورد ...

من دیگه اینقد لتروزول و استرادیول خوردم نگم برات... از آبان اقدامم ولی اسفند ماه دکترم بخاطر کرونا قبول نکرد و بهم وقت نداد ، حالا این ماه خودم طبیعی و با کیت اقدام کردم... دلم روشنه انشالا پریود نمیشیم و همه تو قرنطینه حامله بشیم🙏🏼

2731

بچه. ها من بارداری اولم تقریبا یک هفته بیشتر از تاریخ پریودم گذشته بود که بی بی چک نشون دادن پس انتظار نداسته باشید برا همه افراد مثل هم باشه  انشالله این ماه همه به ارزوی قلبیشون برسن

من میخوام اقدام کنم ولی دکترم گفته تنبلی تخمدان داری و قرص مصرف میکنم به نظر شما میشه؟

خیلی دوست دارم مامان بشم 

کسی از شما تنبلی تخمدان داشته که مامان شده چه کارایی کرده و چه دارویی مصرف کرده ؟

میشه کمکم کنید 

ممنون

2738
اگه اشتباه نکنم کتوین یا  کروتون  از این ۲۱ روزه هاس سه تا داده

برا منم کلی دارو داده ولی استفاده نکردم فعلا تو طبیعی اقدام میکنیم واسه کرونا نمیتونم برم مطب واسه تزریق و سونو.منم تنبلی دارم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
برا منم کلی دارو داده ولی استفاده نکردم فعلا تو طبیعی اقدام میکنیم واسه کرونا نمیتونم برم مطب واسه ت ...

من خیلی میترسم که نشه من برج ۱۰ بود رفتم دکتر که این قرصارو داده و گفت تو اون سه ماه چون قرص جلوگیریه باردار نمیشی ولی الان که گذشته بازم نشدم چون برج ۱۲ و این ماهو اقدام کردم 

من خیلی میترسم که نشه من برج ۱۰ بود رفتم دکتر که این قرصارو داده و گفت تو اون سه ماه چون قرص جلوگیری ...

چرا اخه قرص جلوگیری داد ب من ک لتروزول و سینال اف و تاموکسیفن داده ب اضافه دوفاستون. پریودم نامنظمه.

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
برای منم نامنظمه با وجود این ک قرصارو میخوردم ولی هنوزم نامنظمه 

سلام،من ف داروزاخرپري مه کي اقدام کنم؟ميخام خدابخوادبچا م پسربشه،چه زماني خوبه واسه اقدام؟

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
2706