2733
2739
منم الان دوهفته ست فقط شبا دندونام درد میگیره دلم طاقت نمیاره اقدام نکنم خدا کنه دندون کار دستم نده

حتما پیگیرش باش چون دردسر میشه دوستم سالم بود  دندون درد گرفت کاریشم نمیشه کرد پس درست کنش حتما

خدا  در روز عید غدیر عیدیمو بهم داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترجیحا نه چون دندون واقعا مهمه خیلی اذیت میشی وگرنه

من دوتا از دندونامو پارسال درست کردالان فقط شبا دندونم درد میگیره وگرنه روزا خوبم .توکل به خدا فعلا که مشخص نیست کی باردار بشم انشالله بیماری بره حتما اولین کار مراجعه به دندون پزشکیه

2731
2740
چرا آز خب  با بی بی چک تست کن

بی بی چک دوهفته بعد از موعد پری اخه نشون میدم دارم میمیرم که زودتر بفهمم از خون رو ترجیح میدم نمیتونم وایسم ببینم پری میشم یا نه  وای خدا

بی بی چک دوهفته بعد از موعد پری اخه نشون میدم دارم میمیرم که زودتر بفهمم از خون رو ترجیح میدم نمیتون ...

خیلیاهستن که دو سه روز زودتر با بی بی تستشون مثبت شده خیلیا هم روز پری نشون داده من خودم بارداری اولم یه روز به پری تست مثبت شد اصلا آز خون ندادم ..شما قبل از آز با بی بی هم تست کن شاید نشون داد

خیلیاهستن که دو سه روز زودتر با بی بی تستشون مثبت شده خیلیا هم روز پری نشون داده من خودم بارداری اول ...

ااا نمیدونستم باشه حتما فعلا که هیچ حس تغییری  توو خودم احساس نمیکنم البته فکر کنم زوده به امید خدا نشستم ممنون عزیزم از کمکت ایشالله همه زود باردار شن من کنارشون

سلام انشالله که این ماه همگی مامان بشیم منم اسفند لتروزول خوردم وامپولhcgزدم ولی باردارنشدم و1 فروردین پریود شدم 28 این ماهم موعدمه این ماه دیگه طبیعی اقدام میکنم هرچی خدا بخاد

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
2706