2733
2739
عنوان

00:00 امروز تولدمه...22 ساله شدم

432 بازدید | 31 پست

..سال بدی داشتم..خب با پسری ک سه سال بودم کات کردم بنا ب دلایلی...چه بهتر از خدا میخام دیگه ادمی مثل اونو سر راهم نزاره.شایدم احمقم چون یکماهه کات کردیم الان منتظرم شاید تبریک تولدم بفرسته برام🙁. برام دعا کنید سال خوبی پیش رو داشته باشم...ممنون...

تولدم مبارک😍

عاشِخِ لباشک🤪😼😋

تولدت مبارك عزيزم🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تولدت مبارک 🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

تولدت مبارک عزیزم ❤

به اونایی که رفتن فکر نکن خیلی سخته اما ممکنه

آینده برای توعه 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706