2733
2739
عنوان

تجربه من یه ماسک صورت عالی👌👌👌👌

32990 بازدید | 41 پست

خانومای گل اگه میخواهید صورت بدون جوش، بدون لک و جای جوش، سفید و شفاف و نرم لطیف داشته باشید 3 بار در هفته ماسک زیر رو درست کنید و روی پوست صورت بمالید و بعد از 2 ساعت با آب ولرم بشورید. واقعا عالیه 

ترکیب : سدر + زردچوبه + ماست + گلاب 

شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی 

از هرکدوم چقدر عزیزم؟ 

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  

زرد چوبه گند میزنه به صورت

هرکار میکردم رنگش نمیرفت باید بسااااااااااابی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سدرچیه؟؟؟ازکجابایدتهیه کنیم؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
از هرکدوم چقدر عزیزم؟ 

عزیزم یه قاشق چایخوری سدر و زردچوبه و یک قاشق غذاخوری ماست و مقداری هم گلاب 

2738
زرد چوبه گند میزنه به صورت هرکار میکردم رنگش نمیرفت باید بسااااااااااابی

اگه با ماست و سدر قاطی بشه رنگ زردی رو صورت نمیمونه 

بعدم 2 ساعت خیلی زیاده ادم خیلی خسته میشه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2706