2733
2734
عنوان

خانومای گل باردار بهمن و اسفند و فروردین بباید با هم باشیم.💋

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 274 پست
مامانای گل از هزینه آزمایش غربالگری خبر دارین؟

گلی حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ میشه

من خواهرم رفت

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

سلام من هشت هفته باردارم ناخواسته واقعا برام عجیب بود این بارداری یه دختر چهارساله دارم همسرم نمیخوادش تصمیم به سقط گرفتم اومدم اینجا بگم خوش به حالتون که از بارداری خوشحال شدید ما از روزی که فهمیدیم فقط داریم گریه میکنیم از ناراحتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هشت هفته باردارم ناخواسته واقعا برام عجیب بود این بارداری یه دختر چهارساله دارم همسرم نمیخوا ...

سلام عزیزم.

تورو خدا باهاش حرف بزن گلم .خدا در نعمتاشو میبنده.

این هدیه ایه از طرف خدا.

هدیه خدارو پس نزن تو روخدا😭

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
سلام عزیزم. تورو خدا باهاش حرف بزن گلم .خدا در نعمتاشو میبنده. این هدیه ایه از طرف خدا. هدیه خدار ...

من از وقتی صدای قلبش رو شنیدم و زیر دلم ضربان رو حس میکنم خودم دوست دارم نگهش دارم ولی هر چی التماس همسرم میکنم قبول نمیکنه میگه شرایط اقتصادی مملکت خیلی داره بد میشه از پسش بر نمیام 

2728
من از وقتی صدای قلبش رو شنیدم و زیر دلم ضربان رو حس میکنم خودم دوست دارم نگهش دارم ولی هر چی التماس ...

بگو خدا استغفرالله کفرش میگیره.

خدایی نکرده اگه اینو سقط کردی و دیگه گیرت نیومد چی.

بگو ایشالله پسره تا جفت بشن ایشالله بعدش شرایط بدتره💔😭

مرسی عزیز

رفتی عزیزم.

خواهش میکنم گلم😘😘

بچه ها بیاید اوضاعتون چه طوره تهوع و ویار چه میکنید باهاش😘😘

2738
من از وقتی صدای قلبش رو شنیدم و زیر دلم ضربان رو حس میکنم خودم دوست دارم نگهش دارم ولی هر چی التماس ...

عزیزم بچه دوم هزینه هاش خیلی کمتر از اولیه. فقط چند دست لباس میخواد و میتونه تا کوچیکه از اسباب بازیای بزرگه استفاده کنه.فاصله سنیشون خیلی خوبه بذار بمونه.خدای نکرده اگه بعدا دیگه گیرت نیاد چی؟ خودتم بگو صرف جویی میکنیم. زودتر از پوشک میگیریم تا هزینش کمتر بشه

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
رفتی عزیزم. خواهش میکنم گلم😘😘

نه نرفتم. تا یکی دو هفته دیگه باید برم. گفتم از قبل اطلاع داشته باشم بهتره

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
نه نرفتم. تا یکی دو هفته دیگه باید برم. گفتم از قبل اطلاع داشته باشم بهتره

به سلامتی گلم خیلی کار خوبی کردی😘😘

نمیخواین راجع ب اسمهایی که بهش فکر میکنین حرف بزنین؟ یا برای اون میرین یه صفحه دیگه؟😊

مرسی عزیزم. لطف داری😘😘😘😘

فدات منم پیام دادم برا دکترم گفت یکشنبه میام😐

دیگه عاصی شدم.ذوق داشتم که شنبه میرم الان افتاده یکشنبه😐😞

نمیخواین راجع ب اسمهایی که بهش فکر میکنین حرف بزنین؟ یا برای اون میرین یه صفحه دیگه؟😊

من نذر کردم اگه مسر شد اسمشو بزارم ابوالفضل ایشالله.

اگه دختر شد نازنین فاطمه💋💋💋🤩🤩🤩

2706