2726
عنوان

دیسپلازی

3852 بازدید | 25 پست

سلام من باردارم ماه ۵ هستم توی غربالگری دوم بهم گفتن دیسپلازی اسکتی داره بچه و یک هفته از رشد واقعی بچه عقب هست ولی هرجا رفتم یچیز گفتن تااین که بهم پیشنهاد امینوسنتز دادن

کسی بوده که همچین مشکلی داشته باشه جنینش و رفع بشه؟امینو این مشکل رو هم نشون میده ؟؟اگر جواب بدید ممنون میشم

سلام هزیزم ببخشید نتیجه بارداری شما چی شد بچتون سالم بود ؟

الان من ماه هست هستم طول استخوان های بلند جنین هفت هفته عقب مونده؟ میشه اگر تجربه ای دارید اطفا راهنماییم کنین؟😢

سلام هزیزم ببخشید نتیجه بارداری شما چی شد بچتون سالم بود ؟ الان من ماه هست هستم طول استخوان های ...

سلام عزیزم خداروشکر بچه سالمه تاخیر رشد سه هفته ای هم تا اخر بارداری تو  سونوگرافی هام بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر که بچتون سالم هست من الان هفته ۳۳ بارداریم و هفت هفته اختلاف داره خدا کنه برای منم رشد کنه خیلی نگرانم

خیلی خوبه که برای شما سه هفته موند

شما تا اخر سونو دادین؟؟ سر و شکمش هم بزرگتر بود؟

2728
خدا رو شکر که بچتون سالم هست من الان هفته ۳۳ بارداریم و هفت هفته اختلاف داره خدا کنه برای منم رشد کن ...

نه عزیزم برای من فقط طول استخوان ران تاخیر داشت با بقیه بدن

ان شاءالله که رشد میکنه ولی ماهای اخر سونو خطاش زیاد میشه 

من بعدا فهمیدم که خونرسانی به جنینم ضعیفه براشما دلیل تاخیر رشدش چیه؟؟از اول تاخیر رشد داشته نی نی؟

نه تاخیر نداره سرش با شکمش دو هفته جلوتر از سنش هست فقط دست و پاش تاخیر داره خونرسانی اصلا مشکلی ند ...

نگران نباش عزیزم ان شاءالله نی نی وصحیح و سلامت بغل میگیری

دکتر سونوگرافی بمن گفت تا سه هفته تاخیر طبیعیه 

استرس نداشته باش که از همه چیز برای نی نی بدتره توکلت بخدا 

ماله من اصلا تو غربالگری ها هیچ مشکلی نبود از هفته ۲۸ فهمیدن تاخیر رشد داره

پسر من کلا ریز بود حتی تو غربالگری هم مشکل نشون داد ولی خداروشکر سالم بود بمن حتی گفتن برو سقط کن نامه سقط بهم دادن گفتن بچت یه دست و پای مخالفش کوتاهه ولی همش چرت و پرت بود این دکترا فقط استرس میدن به مادر باردار

سلام هزیزم ببخشید نتیجه بارداری شما چی شد بچتون سالم بود ؟ الان من ماه هست هستم طول استخوان های ...

سلام عزیزم ، میخواستم بپرسم مشکل بچه تون چی بود بعد تولد؟خواهش میکنم اگر پیاممو میخونی جواب بدی خیلی شرایط بدی دلرم

2706