2733
2734
من که به زور میدم ولی تا میگن بیا غذا بخور گریه زاری میکنه میگه خوابم میاد به خدا لقمه رو میزارم دهن ...

اوووف بچه منم همینطوریه 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
من که به زور میدم ولی تا میگن بیا غذا بخور گریه زاری میکنه میگه خوابم میاد به خدا لقمه رو میزارم دهن ...

وااااااي نگو نگو مثل دختر من اين چند روز اخير همين جور شده كلا موقع غذا خوااااب هر چيزي هم بخوره نگه ميداره اما دكتر كفت به خاطر دندوناشه مامانم ميكه استرس بهش وارد نكن تا ميبينه ميخوام بهش غذا بدم انگار استرس ميگيره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااي نگو نگو مثل دختر من اين چند روز اخير همين جور شده كلا موقع غذا خوااااب هر چيزي هم بخوره نگه ...

آخه مگه این موجودات گرسنگی نمیدونن چیه دختر من گرسنه میشه گریه میکنه بازم حاضر نیست غذا بخوره 

آخه مگه این موجودات گرسنگی نمیدونن چیه دختر من گرسنه میشه گریه میکنه بازم حاضر نیست غذا بخوره 

اره لجبازي ميكنن هر چي هم ما بريم طرفشون بدتره بايد بزاريم خودشون بيان سمتمون اسمش روش ديگه بچن چاره اي نيست ميگن بچه ها تا ٣سالو نيم همينن از ٤سال يهو رشد ميكنن و وزن ميگيرن همين كه خودشون قاشق به دست بشن اون موقع راحت ميشيم خخ

2728

[QUOTE=129873766]اره لجبازي ميكنن هر چي هم ما بريم طرفشون بدتره بايد بزاريم خودشون بيان سمتمون اسمش روش ديگه بچن چاره       تا دو روز نرم طرفش نمیگه گرسنمه همش میگم این غذا نخوره توی بزرگ سالی بدنش دچار ضعف میشه 

وای پسته کردو رو می زارم دهنش از دهنش میریزه بیرون این کرونا کفتی تموم بشه میبردمش دکتر

شربت kidicare بهش بده بخوره صبح فوق العادس هيچ ضرري نداره گرسنش ميشه امتحان كن

2738
نكنه دندوناشه؟ شربت ويتامين ميدي بهش؟

سه سالشه ویتامین و آهن شو کامل دادم یه مدت زینکم دادم بخدا میوه رو پوست میکنم می زارم جلوش نمیخوره ولی آب پرتغال دوس داره طبیعی شو

پانزده کیلو اینم به زور من دیگه البته الان نمیدونم 

عزيزم ١٥كيلو عاليه دختر من ٢سالونيمشه ١٢/٦٠٠دكتر كفته تازه وزنش خوبه

نگران نباش ناشكري نكن خيلي خوبه انشاءالله سلامت باشن

واي اره به خدا ديوونه شدم منم چند روزه به ٢تا دكتر پيام زدم يكيشون واسش توضيح دادم كفته راسيپ بده يك ...

اگه قد و وزنش طبق نمودار نرماله راسیپ نده. چون رو سیستم اعصاب مرکزی تاثیر میزاره باعث تند خو شدن و بههم خوردن خوابش میشه. شربت زینکو ویت بی و شربت انار باریج و یا عرقیجات برگ چنار و کاسنی رو هم امتحان کن ببین نتیجه میگیری

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2706