2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی واقعا من فکر میکنم بدغذایی بچه یکی از بدترین شکنجه ها واسه مادره. خودم یکیشو دارم درمانده شدم د ...

واي اره به خدا ديوونه شدم منم چند روزه به ٢تا دكتر پيام زدم يكيشون واسش توضيح دادم كفته راسيپ بده يكيشون كفته وزنش خوبه به موقع بخوره چيزي نخواست اصرار نكنيد و راسيپ رو توصيه نميكنه موندم والا

ممنونم مال من از یک سالگی وزنش ثابت مونده لب به برنجم نمیزنه خسسستم کردع

عزیزم دخترعمتون که کروناداشت وبارداربودچیشد؟

گروه زرد،شروع رژیم ۳۱/۳/۹۹،وزن اولیه۷۲وزن الان۷۱/۵۰۰وزن هدف۵۲...  
2740
من که دیگه خسته شدم بیخیال شدم چیکار کنم دیگه من وطیفمه بپزم بدم بخوره خورد خورد تلاش میکنم نخورد دی ...

به خدا دكتر بارها به من كفته حرص نخور بزار گرسنش بشه خودش مياد ميگه غذا بده منم جلوتر از اينكه خودمون غذا بخوريم غذاشو ميدم

بچه من اینجوریه با سرنگ حریره بهش میدم....خیلی سخته ولی وقتی دادم میدونم ی چیزی ته دلش گرفتخ....فقط مشکل بچه من اینه تخم مرع فقط میخوره ومنم هر روز بهش میدم نیترسم خیلی.....یعنی هیچی نخوره تخم مرغ میخوره اونم میگن صرر داره نباید همش داد

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

من که به زور میدم ولی تا میگن بیا غذا بخور گریه زاری میکنه میگه خوابم میاد به خدا لقمه رو میزارم دهنش اصلا نمیجوه همینجور توی دهنش نگه میداره هر لقمه با یک قلوب اب میخوره دیونه شدم

من که دیگه خسته شدم بیخیال شدم چیکار کنم دیگه من وطیفمه بپزم بدم بخوره خورد خورد تلاش میکنم نخورد دی ...

من یک بار انقدر دیوانه شده بودم که جیغ میزدم تا بخوره

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
به خدا دكتر بارها به من كفته حرص نخور بزار گرسنش بشه خودش مياد ميگه غذا بده منم جلوتر از اينكه خودمو ...

حرص نخور مامان جان من خودم یکیییی از لاعر ترین و بد عذا ترین بچه ها بودم الان تعریف نباشه قد و هیکلم زبانزد فامیله😂😂😂 

بیخیال بابا

2706