2733
2739
عنوان

شما باشین چیکار می کنید خدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 33 پست
اره پسره ۲۵ سالشه پسر خوبیه ولی خوب شورش و در اورده مادر شوهرم،هم زنگ زده می گه تا عید نگهش داریا گن ...

مرد 25 ساله شوهرت کنارش میخوابه نترسه ؟

جالبه 

خودش چی جوری روش میشه بیاد خونه شما بمونه 

والا 25 ساله ها 

سر کار میرن زن و بچه هم دارن 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این فرصت هر چقدر میتونی با خدا خلوت کن.،صمیمی شو و عشقبازی کن.

غیر رو کنار بزن و با دلبر حقیقیِ خودت گرم باش.

بعد از مدتی هم روحیه ی خودت بهتر میشه،هم شرایطت تغییر میکنه.

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک قانون ثابت رو تو دنیا برات بگم:رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.

تو چقدر برای خدای خودت وقت میزاری؟؟؟

یک پیشنهاد دوستانه برات دارم که به خیلی ها گفتم.

برای اینکه بتونی ارتباطات رو با خدا با کیفیت تر کنی ، از صوت های استادم  استفاده کن .عالییییییه.

ان شاالله

آدرس کانالشون تو امضاء هست.

یا علی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2731
برادرزاده ی شوهر من‌۲۵ ساله اس زن داره با زن‌ش سرگرمه براش زن بگیر

براش رفتم خواستگاری بدتر شد شوهرم می گه این بیچاره پول نداره نمی شه یه سالی با ما زندگی کنه اصن پشیمون شدم بخدا خیلی سخته خونه هم نداره اتاق مجردی داره جدا از خوانوادش زندگی می کنه با خانوادش ارتباط نداره فقط با شوهر من ارتباط داره همچین پیش هم می شینن دست همو می گیرن انگار چه خبره 

از تنهایشش دلم می سوزه ولی خسته شدم هفت ساله دارم تحملش می کنم 

توروخدابرای تاپیک آخرم گزارش بزنید بترکه هرکی گزارش زد لایک کنه براش صلوات بفرستم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
دختر خوب   فقط خودت اذیت میشی تو هم سعی کن باهاشون خوش باشی این جوری دل شوهرتم بدست میاری ولی و ...

همین جوری با اخم و تخم انقدر تحویلش می گیره خدانکنه من بهشون رو بدم خواهر

2740
ببخشید مطمئنی طبیعیه.ادم نرمال ۲۵ ساله.نمیره کل عید خونه داییش با بچه دابیش بازی کنه.بعد شبها هم بتر ...

عزیزم به جز شوهر من با هیچ کس دیگه ای ارتباط نداره دخترم رو هم دوست داره باهاش بازی می کنه کع حوصله دخترم سر نره کلا مهربونه ولی ادم نمی تونه اعتماد کنه بالاخره مجرده 

مرد 25 ساله شوهرت کنارش میخوابه نترسه ؟ جالبه  خودش چی جوری روش میشه بیاد خونه شما بمونه  ...

اره دیگه می گه تنها بخوابه زشته تو با بچه هات بخواب من با خواهر زلدم تا یک ماه بعد از عید تعطیله معمولا 

مرد 25 ساله شوهرت کنارش میخوابه نترسه ؟ جالبه  خودش چی جوری روش میشه بیاد خونه شما بمونه  ...

سلام 

تو نی نی سایت دخترهای سی ساله هنوز بچن و وقت ازدواجشمون نیست 

،چه برسه پسر بیست و پنج ساله 😅😏

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2706